Wpis z mikrobloga

Mirkowie specjaliści od #iphone #ios mam #pytanie . Gdzie odblokować francuskiego(orange) iPhone 5c (najlepiej we #wroclaw)?? Jakiś czas temu mój rodziciel przywiózł od siostry z Francji takowego - u mnie w mieście powiedzieli mu że sciagniecie blokady będzie kosztowało 400zł (xD sick!). Więc wrzucił go do szafki i olał sprawę. Różowy zgubił tydzien temu na wczasach swój telefon więc postanowiłem odkurzyć tego francuskiego iphona i cos z nim zrobić. Znalazłem to o : http://simlock24.pl/sim-lock/259/Odblokowanie_Simlock_na_sta%C5%82e_iPhone_sie%C4%87_Orange_Francja/ - pytanie czy ktoś korzystał z ich usług??? Na arredrogo też jakiś chachment ściąga simlocki ale już 2xdrożej : http://allegro.pl/simlock-iphone-4s-5s-5c-6-6-sfr-francja-w-5min-fv-i5224038132.html
Co zrobić, co wybrać, jak żyć Miraski??
#kiciochpyta
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Catch_UP: ja ściągałem na eBayu w 5 jak był najnowszy za 11funtow= 60 zł i bez żadnych kombinacji, można aktualizować i nic nie wraca, musiałem sie zalogować na iTunes i tam akceptować
  • Odpowiedz
@Diabl0: tak, tylko musi mieć papiery z umowy + leciec do Francji ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie wiem jak jest w FR ale w polszy i tak musisz zapłacić za odblokowanie fona
  • Odpowiedz
@Mulek05: @me_how: @Diabl0: @manikcs: @prawdziwek: Dobra Panowie sprawa jest jednak bardziej zagmatwana. Ojciec teraz ciut dokładniej wyjaśnił o co chodzi z "blokadą" :) Samo ściągnięcie simlocka to pikuś. Chodzi o odblokowanie konta iphone(??) - jest to stary telefon szwagra który to ma utworzone konto na tym telefonie, był to jego stary iphone. Teraz wkładając polską kartę telefon się całkowicie blokuje (sprawa simlocka?).
  • Odpowiedz
@Hub99ert: Dobra, postaram się zagadać szwagra o te hasło bo siostra ma "w------e i nie bedzie sie o nic prosić", dzięki za pomoc ;) @Diabl0: Osobiście nie kupiłbym żadnego srajPhona - kradzionego też :)
  • Odpowiedz
@Hub99ert: "nic nie zrobisz" - stąd ta cena u specjalistów 400-500zł - chcieli chyba wymienić procesor czy jakiś p--------k odpowiadający ze te konto iCloud, także "coś" da się zrobić, ale sie raczej nie opłaca
  • Odpowiedz
@fstab: Ehh no trudno. Sprawa rozwodowa póki co jest na tyle gorąca że ze szwagrem się nie da normalnie gadać...telefon więc zgnije w sztumie=szafce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz