Wpis z mikrobloga

Obiektywne dziennikarstwo w Polsce jeszcze istnieje. Mateusz Borek i Roman Kołtoń. Dołóżmy do tego eksperta Wojciecha Kowalczyka i mamy najlepszy magazyn sportowy. Są obiektywni, gdy jest coś #!$%@? to mówią, że jeet #!$%@?, nie koloryzują, mówią jak jest. Zapraszani goście wiedzą o czym mówią i zawsze wnoszą coś do programu. Nie ma fanboystwa Legii czy kultu Messiego (zwanego Maradoną). Najlepszy program, jaki produkuje jakakolwiek polska drużyna. Polecam motzno, od nich się uczyć!
#pilkanozna #dziennikarstwo #cafefutbol
Pobierz
źródło: comment_VpGX50IsMxWUm2lpKxbBoxhWr86xqgw3.jpg
  • 19
@demagog: #!$%@?, Smoku z Twarem regularnie uprawiają w studiu lizanie po fiutach, mało w tym obiektywizmu, więcej podkoloryzowanego obrazu polskiej piłki.

Spoko się to ogląda, miło słucha, ale jak przejdziesz do treści to zaczynasz się zastanawiać, czy na pewno to program o Ekstraklasie.
Dołóżmy do tego eksperta Wojciecha Kowalczyka


@ZohanTSW: no chyba nie.

Borek + Kołtoń jeszcze jako tako zgoda , ale Kowalczyk #!$%@? czasami głupoty i u niego o obiektywności raczej nie ma mowy .

@rooger: Oglądałem Liga+Extra jak był Kapustka ostatnio , dawno takiej hm... wazeliny nie było - no jaka to świetlana przyszłość czek etc. , poza tym też Pan Sławek te swoje decyzję ukierunkowuje nie zasadami a przeciwko komu
@rooger:

Smoku z Twarem regularnie uprawiają w studiu lizanie po fiutach, mało w tym obiektywizmu, więcej podkoloryzowanego obrazu polskiej piłki.

Spoko się to ogląda, miło słucha, ale jak przejdziesz do treści to zaczynasz się zastanawiać, czy na pewno to program o Ekstraklasie.


A moim zdaniem to się akurat chwali, że potrafią tak #!$%@? produkt sprzedać. Nie mówią, że Ekstraklasa jest zajebistą ligą, natomiast potrafią wydobyć z niej jakiś taki swojski urok
A moim zdaniem to się akurat chwali, że potrafią tak #!$%@? produkt sprzedać. Nie mówią, że Ekstraklasa jest zajebistą ligą, natomiast potrafią wydobyć z niej jakiś taki swojski urok i występujące tam mimo wszystko emocje. Mnie się to podoba. Wg mnie ekipa Cyfry + robi naprawdę fajny produkt mając słaby do tego materiał i tym bardziej to szanuję.


@BratJuzew: Napisałem, że dobrze się to ogląda.

Ale o rzetelności ciężko mówić.