Wpis z mikrobloga

@jeerrry: Dobrze że zwolnili Kubickiego ale Ojrzyński podejmował tak idiotyczne decyzje personalne że dobrze że odszedł. W Polsce, ojczyźnie PSLu, w kraju gdzie o wszytkim decydują znajomości i nepotyzm, nie ma drugiego trenera który tak bardzo jak Ojrzyński brał piłkarzy po znajomości, zupełnie niezależnie od formy i umiejętności. Tragicznego Lenartowskiego który nie rozegrał żadnego dobrego meczu na poziomie Ekstraklasy woził za sobą aż do Bielska, a wkrótce także pewnie zawita do
@jeerrry: ale tylko z pierwszego sezonu, ogólnie ma chyba taką łatkę przypiętą, że wychodzą mu tylko pierwsze sezony xD według mnie to jest trener dobry jeśli walczy się o utrzymanie/środek tabeli, ale czy w walce o większe cele by sobie poradził? w sumie jak popatrzeć to nie miał okazji popracować w miarę ogarniętym klubie, w którym o coś nie musiał się martwić, chociaż wg mnie w PBB i tak kadrowo/finansowo sytuacja
@cola_awdanow: Czy ja wiem czy tylko pierwszy sezon:
Korona:
2011/2012 - 5. miejsce
2012/2013 - 11. miejsce
--------------------------------
2013/2014 - 14 miejsce (to już wynik Rojo Martina)
2014/2015 - 11. miejsce (Taraś)

PBB:
2014/2014 - 10. miejsce (trenował od października)
2014/2015 - 11. miejsce (wyleciał po podziale punktów, ale PBB skończyło na tym samym miejscu)

Moim zdaniem jak na budżety tych klubów, to to są dobre wyniki. Wiadomo, można ugrać 3.