Wpis z mikrobloga

Mircy z #poznan, możecie polecić jakąś w porządku siłownie blisko akademików PP? Będę tam od jutra, w ogóle nie znam miasta, a chciałbym jak najszybciej gdzieś się zapisać. No i żeby karnet był w miarę na studencką kieszeń ;) Jatomi w galerii jest spoko, ktoś chodził i może napisać coś więcej? :) #mikrokoksy (przepraszam za spam tagiem)
  • 20
Jatomi Fitness Poznań Malta. Ogólnie jest spoko, siłownia bywa zatłoczona, ale ma sporą powierzchnię. Zajęcia fitness są prowadzone w miłej, ale ambitnej atmosferze, jest spora motywacja.
@csmrex: Możesz napisać coś więcej o Słodkiewiczu, chodziłeś tam? Dużo tam ludzi? Dużo tam dzików? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@wisniowy_smak: Właśnie też o tym myślałem, ale to pewnie mega tłoczno skoro tylko od 17:30 - 21:30, czy nie? ;)

Generalnie zależy mi, żeby był w miarę luźny dostęp do wolnych ciężarów.
@PrawyKuba: Nie chodziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) mój #rozowypasek tam chodził i jej się podobało. Mówi, że dużo koksów ale pomocni są ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzi średnio, jak rano chodziła to tylko kilka osób było. Tylko, że ona w wakacje chodziła, więc to też trochę inaczej, bo mniej studenciaków w Poznaniu.
@DiKey: Nie, w siłowni PP miałem wf i potem w ogóle nie brałem jej pod uwagę i chodziłem na Maltę. Nie ma sensu tego porównywać, bo to inna skala, 50m2 vs 2500m2 . Nie wiem, czy coś się zmieniło, bo w sumie przy CW właśnie otworzyli nową halę sportową. Jak ktoś się zna, to niech się wypowie.

@PrawyKuba: w DS5 albo DS6 też jest jakaś mała siłownia.
@PrawyKuba: nie wiem jak z tą siłką w ds6, czy to w ogóle jest tylko dla mieszkańców czy jak. co do ds2, to jest dopiero wstępny pomysł, jest zgoda władz, pozostaje wybór sprzętu i jego zakupienie. budżet nie powala, ale już ktoś ogarnął mniej więcej kosztorys używanego sprzętu. no i witam sąsiada z mojego dsa ( ͡° ͜ʖ ͡°) masz tu link do naszej grupy dsowej, poszukaj
@PrawyKuba: w akademikach DS1-4 mieszka mniej więcej po 400 osób, w DS5 i DS6 po 800. Siłownia w DS6 jest raczej tylko dla mieszkańców aka, z tego co wiem, to trzeba ją było rezerwować.
@PrawyKuba no wiesz, tam musisz wejść przed 16, więc na upartego na tą 15:59 byś się wyrobił te kilka razy w tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedynie że studia czy praca do 18, to wtedy pszypał
@PrawyKuba: dodam mały minus u Słodkiewicza, w szatni tylko 2 prysznice, siłka kameralna. W jatomi na malcie tłok jak cholera. W remplusie na katowickiej nie najgorzej chociaż tłoczno też się zdarzało.