Wpis z mikrobloga

  • 1
Mirki, gra tu ktos w #ingress ? Glupie pytanie, na pewno ktos gra ;-) Mam pare pytań:
-Jak poznac ktore portale juz odwiedzilem? Da sie to na mapie zobaczyc, czy musze pamietac albo sprawdzac po kluczach?
-Czy klucz znika po uzyciu?
-Jak duzy obszar moge połaczyc? Moge linkowac portale w trzech roznych miejscowosciach i zgarnac 100km^2 przestrzeni? Zgaduje ze to malo prawdopodobne, czyli trzy portale musza byc tuz kolo siebie?
-Jeden portal moze byc naraz wierzcholkiem kilku pól?
-Co moge robic z przyjaznymi portalami, wypelnionymi tymi rezonatorami? Tylko hakowac?
-Jak mi spadnie pasek u góry to umieram?
-Na poczatku wyswietlalo mi najblizsze portale s takich kwadracikach po boku ekranu, a teraz tak juz nie mam... Zepsulwm to jakos?
I najwazniejsze.... Oświeceni czy Ruch Oporu? *lennyface*
#pytanie
  • 21
  • Odpowiedz
@Barcol @MichaI:
- musisz się orientować sam, które odwiedziłeś
- po zlinkowaniu portalu klucz znika
- możesz linkować duże przestrzenie jeśli na drodze nie ma żadnych innych linków
- tak, z dokładniej z jednego portalu możesz wyprowadzić 8 linków
- hackować i linkować
- pasek u góry to energia której potrzebujesz praktycznie do wszystkiego, uzupełniasz ją zbierając na mieście, albo jest coś takiego jak power cube ; )
- z tym
  • Odpowiedz
@Barcol: jak zdobędziesz 3 poziom to XM możęsz zdobyć poprzez recykling XMP Lv1, wszystkie XMP poniżej Lv6 na recykling możesz dawać bo i tak nigdy ich nie użyjesz jak będziesz miał dostęp do Lv6/7/8

  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Soczkowy: @nama: @MegaZU0: Dzieki, dzieki :D Ide biegac i hakować portale ;-) Wczoraj sprawdzalem o co z tym chodzi, i okazalo sie ze mam portal w mojej miejscowosci, w kapliczce niedaleko mojego domu, wiec poszedlem tam i krążyłem z telefonem w ręku. Akurat jechał kumpel, zatrzymal sie, uchylił szybe i zagadnął "Elo Barcol, co robisz?", na co ja, zgodnie z prawda odpowiedzialem "hakuje portal Jezuska" :-) zrobil ciekawą minę
  • Odpowiedz
@Barcol: tak, dużo jest takich sytuacji ;) największe zainteresowanie wzbudza się wśród patroli policji, już raz byłam spisywana. Albo kiedy portal jest na terenie obiektu, który np. jest zamykany na noc - dziwna mina ochrony, kiedy prosisz o wpuszczenie, bo portal chcesz odbić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MegaZU0: czyli w gruncie rzeczy, zajmujac sloty portalu smieciowymi lvl1, tylko przeszkadzam druzynie, tak? Czy nie? :D lvl 8 portalu cos daje? Wiem ze na obronnosc wplywa :-) mam szanse zniszczyc wrogie lvl8 rezonatory, samemu bedac lvl1? Da sie lokalizowac innych graczy na mapie? :D
  • Odpowiedz
@Barcol: innych graczy możesz czasami namierzyć jak widzisz pojawiające się przedmioty na mapie. Rezonator Lv1 można ulepszyć na Lv8 więc wal 1 by łapać AP, Lv8 daje lepsze przedmioty ale póki masz mały poziom poziom portalu ma małe znaczenie bo poziom portalu jest ograniczony do twojego poziomu. Lv8, który ma tarcze XMP Lv1 nie zniszczysz chyba, że będziesz mieć 100-500 ładunków z bonusem+20%. Lv2 szybko idzie wbić. Na stronie https://www.ingress.com/intel znajdź
  • Odpowiedz