Wpis z mikrobloga

  • 1
Mirki, gra tu ktos w #ingress ? Glupie pytanie, na pewno ktos gra ;-) Mam pare pytań:
-Jak poznac ktore portale juz odwiedzilem? Da sie to na mapie zobaczyc, czy musze pamietac albo sprawdzac po kluczach?
-Czy klucz znika po uzyciu?
-Jak duzy obszar moge połaczyc? Moge linkowac portale w trzech roznych miejscowosciach i zgarnac 100km^2 przestrzeni? Zgaduje ze to malo prawdopodobne, czyli trzy portale musza byc tuz kolo siebie?
-Jeden portal moze byc naraz wierzcholkiem kilku pól?
-Co moge robic z przyjaznymi portalami, wypelnionymi tymi rezonatorami? Tylko hakowac?
-Jak mi spadnie pasek u góry to umieram?
-Na poczatku wyswietlalo mi najblizsze portale s takich kwadracikach po boku ekranu, a teraz tak juz nie mam... Zepsulwm to jakos?
I najwazniejsze.... Oświeceni czy Ruch Oporu? *lennyface*
#pytanie
  • 21
  • Odpowiedz
-Jak duzy obszar moge połaczyc? Moge linkowac portale w trzech roznych miejscowosciach i zgarnac 100km^2 przestrzeni? Zgaduje ze to malo prawdopodobne, czyli trzy portale musza byc tuz kolo siebie?


@Barcol: Chyba nikt o tym nie wspomniał, ale wielkość pola jakie możesz zrobić jest pośrednio ograniczona przez twój poziom (chyba że chcesz zrobić duże pole łącząc kilkadziesiąt portali stojących blisko
  • Odpowiedz