Wpis z mikrobloga

@jurny_juhas: Silnik ma juz swoje lata. silnik przeleżał 13 lat w garazu mnojego taty. Korka kupilem z 2.0 z silnikem GTi i przeszedl Swap na wlasnie VR6
Osiagi dobre, nie moge powiedziec nic wiecej poniewaz nie mialem okazji sie nim za bardzo rozpedzic Ze 190km, hmm nie mam pojecia ile moglo zostac, choc napewno malo nie jest, poniewaz silnik nie ma kolosalnego przebiegu, ale to wsztysko wyjdzie na hamowni jak skoncze
@Klockowatyyy: :) Ja mam Celicę Vgen. z 1992 roku. Jakiś czas temu na hamowni, z fabrycznych 105KM (mam wersję 1.6) było... 103KM, więc jak na swój wiek - rewelacja :)

Uprzedzając zdziwienie - ten samochód nie jest przeze mnie katowany, nie ma rewelacyjnych osiągów, nie bije rekordów na 1/4 mili - bo nie służy mi do tego. Moje auto ma być w jak najbardziej oryginalnym stanie. Mimo wszystko, niedawno na autostradzie
j.....s - @Klockowatyyy: :) Ja mam Celicę Vgen. z 1992 roku. Jakiś czas temu na hamow...

źródło: comment_mT5Lb5DmW9s2bRBsBcqFhqBAzskrmK5N.jpg

Pobierz
W tym akurat 2.0 16v 9A. Z hokejami juz byl problem 8 lat temu jak go mialem, nowek bylo kilka sztuk na europe, uzywki w wiekszosci polamane. To na zdjeciu '92, mialem jeszcze 2 sztuki '89. Chcialem kupic 4 sztuke VR6 ale w ostatniej chwili kupilem E36 Cabrio 325i na Schnitzerach Rennsport typ-1. Teraz zostala mi Pralka bb9 2.0 16v na dojazdy do pracy od 6 lat (oprocz rodzinnego kombi) bo rodzina,