Wpis z mikrobloga

@artano: owszem, byłoby i wiem że to na mnie spoczywa ciężar dowodu, ale naprawde mi się nie chce bo to dużo roboty. Próbowałeś chociaż sam sprawdzić ?

Może się myle, idź zobacz.

A może się nie myle, wtedy też
  • Odpowiedz
owszem, byłoby i wiem że to na mnie spoczywa ciężar dowodu, ale naprawde mi się nie chce bo to dużo roboty. Próbowałeś chociaż sam sprawdzić ?

@Laserade: Nie, ponieważ nie mam zamiaru tracić mojego czasu na szukanie dowodów na potwierdzenie Twoich tez.

Wygląda na to że zacząłeś szukać dowodów na potwierdzenie swojej tezy, po tym jak ją wygłosiłeś.
  • Odpowiedz
@artano: pewnie nie chce ci się też patrzeć w moje stare komentarze, ale już odbywałem tą dyskusje kilkukrotnie, było też tam więcej linkow tak z 3-4 miesiące temu, więc ...

Jakoś jak na "zacząłeś szukać dowodów na potwierdzenie swojej tezy, po tym jak ją wygłosiłeś" to zaskakująca trafność jest mojej tezy.

Jestem jasnowidzem chyba.
  • Odpowiedz
opinia którą przytaczasz jest nieaktualna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Laserade: bo? To jest opinia autora o skończonym badaniu. Fakt, że to badanie opublikowali nie znaczy, że opinia jest nieaktualna.

nie "drugiego badania", tylko kolejnego z rzędu. Ich było więcej.


@Laserade: kolejnego po serii badań, które nie wykazały związku.
  • Odpowiedz
@Laserade: ehhh, szkoda na ciebie czasu. Z linka, który podałeś:
molecular biologist offered the first direct evidence of a “gay gene,” by identifying a stretch on the X chromosome likely associated with homosexuality. But several subsequent studies called his finding into question.
Cytat z artykułu z 2012: The gay gene was first identified in 1993 as a correlation between the genetic marker Xq28 and gay male sexuality. The results
  • Odpowiedz
@GilbertEatingGrape: Nie zostało powtórzone DO CZASU TEGO EKSPERYMENTU, GDZIE POWTÓRZONO.

Tamten artykuł był przed tym badaniem, zresztą sami przyznali że udało im się powtórzyć wyniki i opublikowano to na stronie dość renomowanego uniwersytetu ... nie wiedzą co mówią ?
  • Odpowiedz
  • 1
@GilbertEatingGrape: Niewiarogydny wręcz błąd logczny w artykule. Autor ot tak sobie odwraca implikację. To, że osoby o wysokim poziomie agresji są zwykle homofobiczne, nie oznacza, że osoby homofobiczne zwykle mają wysoki poziom agresji. Tytuł "O czym świadczy homofobia" dokładnie tę drugą implikację nam sugeruje.

Chyba nie takimi artykułami chcemy ratować poziom wypoku?
  • Odpowiedz