Wpis z mikrobloga

@DR_DRE: To ja nie wiem co z twoim piecem jest nie tak, ale u mnie na słabszej konfiguracji Wiedźmin na absolutnym maxie i z włączonym hairworks nie spada poniżej 45 fps.
  • Odpowiedz
@baasa404: fhd, od czasu do czasu 4k w nvidia dsr. Ta karta wciąż ma 4GB RAM, 0,5GB jest wyłącznie ograniczone pod względem szybkości.

Możliwe że to tylko dwie gry, ale wymagania przyszłych gier będą rosnąć i rosnąć, no i możliwe że za parę lat, kiedy 8k stanie się standardem, wymagania będą większe niż 4gb ramu.

To za kilka lat kupi się gtx980 który będzie znacznie tańszy. Na ten moment nie
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: tak do 63 stopni się wentylatory nie włączają, ale przy wiedzminie osiąga 77 stopni i wtedy jest juz dość głośna. Ciekawi mnie czy u innych też tak jest czy z moją jest coś nie tak.
  • Odpowiedz
@Skyler:
Moja tez do 74C jak katowalem w gtav czy farcry. Cichutko bylo:)
Moze masz za male wentylatory w obudowie, ale za malo, albo trzymasz kompa w takim miejscu, ze cyrkulacja powietrza nie wyrabia
  • Odpowiedz
@JBFC: Te 0.5 ramu jest no cóż, nieznośnie wolne w porównaniu do pozostałych 3.5 .

To za kilka lat kupi się gtx980 który będzie znacznie tańszy. Na ten moment nie istnieje na rynku karta graficzna, która byłaby lepsza pod względem cena - jakość niż 970tka.

No nie wiem, patrząc na pierwsze testy 8k z battlefielda 4, widzę że żre 7.5 gb ramu z włączonym antyaliasingiem. Wątpie aby gtx 980 z
  • Odpowiedz
@baasa404: Ale po co antyaliasing w 8k? XD Przecież ta rozdzielczość jest tak gigantyczna, że przy minimalnej wygodnej odległości od monitora czy telewizora nie dostrzeżesz ani jednego piksela. W 4k jeśli mówimy o monitorze, nawet 25-28" jest podobnie. Antyaliasing powstał ze względu na niskie rozdzielczości, w 4k wzwyż nie ma sensu jego stosowanie.

GTX980 ma 4GB RAM, wersja ti ma podwyższoną ilość do 6.

970 na rozdzielczości fHD radzi sobie z każdym tytułem. To budżetowa karta, która poskramia wszystko jak leci, jeśli ktoś celuje w 4k to dobierze sobie kartę do tego specjalizowaną z odpowiednią ilością pamięci.
Jeśli masz monitor fullhd o odświeżaniu 60hz(120 też da radę, choć czasem spada do 100-110 fps) to nie ma lepszej opcji niż GTX 970. Tańsza od 980 a od wprowadzenia do tego momentu zamiata całą konkurencję w
JBFC - @baasa404: Ale po co antyaliasing w 8k? XD Przecież ta rozdzielczość jest tak ...

źródło: comment_Gqjrme22P46FD694vQK9ELbK0fASJJBY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JBFC Zanim coś napiszę chciałbym zadać parę pytań, min. : jaki masz model karty ? referencyjny, niereferencyjny ? jeśli tak to jaki model ? ile za nią zapłaciłeś ? overclockujesz ją ?
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: Przy tej karcie, mógłbyś wydać prawie połowę mniej na procesor (i5 4460) i nie byłoby różnicy. Jak ma być głównie do gier, nie ma sensu kupować jakiegokolwiek i7. Polecam reddit.com/r/PCMasterRace/wiki/builds
  • Odpowiedz