Wpis z mikrobloga

Mam w weekend wesele, obkupiłem się ze wszystkim, świetny garnitur z dobrej wełny, koszula, krawat, poszetka, mam wszystko. Butów nie kupowałem, bo wiedziałem, że w szafie leżą używane tylko raz, 3 lata temu. Wypastuję, pomyślałem, i będą git.
Taki #!$%@?, przymierzyłem i za duże są, nie wiem, gdzie ja miałem łeb wtedy, ale nie założę ich teraz. Zatem pytanie: gdzie kupię tanio buty, które wyglądają na porządne? Oksfordy jakieś najlepiej. Mogą mi się rozpieprzyć nawet w drobny mak po tym weselu, nie obchodzi mnie to, ale kurde, chyba nie wyskrobię już teraz większej kasy na buty, bo w przyszłym sezonie o chlebie i wodzie musiałbym żyć.
Przychodzi Wam coś do głowy, gdzie klasyczne i tanie buty dostanę, bez żadnych zasranych zdobień.
#modameska #buty #ubierajsiezwykopem
advert - Mam w weekend wesele, obkupiłem się ze wszystkim, świetny garnitur z dobrej ...

źródło: comment_wVAxizI4SccpddLxMp1pstWSdr0wmBXq.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@mroz3: masz ty rozum i godność człowieka?
@advert: a jaki budżet kumplu? Może coś na wyprzedaży w wojasie albo Katarze się uda trafić? Ja kiedyś w kazarze ładne klasyczne oxfordy za 175 kupiłem.
  • Odpowiedz
@mroz3: jak tak patrzę na stronie, to większość tragiczna, jakieś kajury. nawet by mi nie przeszkadzała gównolina, z której byłyby zrobione, ale żeby to wyglądało jakoś.
@domel88: budżet zero złotych. nie wiem, może ze 150 wyskrobię w bólach. wyprzedaże nie wiem czy gdzieś uświadczę jeszcze, jakbym z miesiąc temu się ogarnął to tak, ale teraz zostały pewnie same rozmiary 47 i wyższe
  • Odpowiedz
@advert: ja znalazłem tam dwa znośne wzory za 99zl. Oczywiście bez szału - sztuczna skóra, klejone i podeszwa wygląda jakby miała się szybko zatrzeć, ale na takie okazje akurat. Oksfordów nie było co pprawda, ale dało się dorwać coś bez paskudnych przeszyć.
  • Odpowiedz
@advert: Moim zdaniem na takich butach nie ma co oszczędzać. To, że się rozwalą szybko to jedno, ale jeśli Twoja noga nie jest przyzwyczajona to szybko będziesz się męczył. Lepiej dać około 250-300zł i kupić skórzane, dobre buty.
  • Odpowiedz
@stevemaster: a jeszcze lepiej dać ponad 1000 i mieć Yanko. kurde, wiem, ale wypstrykałem się z hajsu na resztę outfitu i potrzebuję na tę jedną okazję, a potem mogę #!$%@?ć albo oddać uchodźcom.
choć w sumie zdałem sobie sprawę, że te tanizny mogą być tak niewygodne, że nawet tej jednej nocy nie wytrzymam. eh.
  • Odpowiedz
@advert: Zajrzyj do Bata. Nic nie gwarantuję, ale jest szansa ze cos znajdziesz. Maja chyba sklep internetowy, obejrzyj i wio do sklepu jesli masz blisko. Kup w aptece dobre plastry na obtarcia, takie specjalne - może przeżyjesz
  • Odpowiedz