Wpis z mikrobloga

Mirasy, wkurza mnie już #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank
Chcę sobie wziąć kartę kredytową, mam ciągłość na rachunku od 5 lat (pierwsze zarobki coś około 2 tys netto, teraz dwa razy więcej), a mimo to nie mam zdolności aby ją dostać... Chcę sobie podbić trochę zdolność kredytową bo planuję wziąć za rok, może dwa, mieszkanie na kredyt.

To jest chore, że nie chcą mi jej dać...

I tu moje pytanie, jaki bank (najlepiej chyba z odziałami etc, czyli nie internetowy) byście mogli polecić?

#kiciochpyta #jakibankwybrac #banki #kredyt
  • 10
@actuary: Podejrzewam, że jest to spowodowane tym, że w alior syncu jestem od 2 lat. Wcześniej inteligo.

Dodatkowym minusem może być to, że przez te 5 lat pracowałem na umowach na czas określony (umowa o pracę). Teraz mam umowę na 7 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
@adeekk1989: ale normalnie bank Cie nie pyta o to czy pracujesz itd. Tylko opiera sie na historii twoich operacji, jak masz co miesiac przelew 4 tysie netto to az mi sie wierzyc nie chce :) chyba ze czyscisz zawsze sie do zera i nie masz oszczednosci zadnych :)
@adeekk1989: ale jak dla mnie nie trzymanie kasy na koncie i kredytowka to sie wzajemnie wyklucza, nie mow ze bedziesz wplacal na jej splate. Jak chcesz historie kredytowa to sobie mozesz kupic cos taniego na raty 0% w dodatku nie wiem czy jeszcze jest ale niedawno na BIK mozna bylo sobie sprawdzic za darmo swoj aktualny rating