Wpis z mikrobloga

@merengue: Zmienili gameplay bardzo i z tego co widać w końcu naprawili grę pod koszem. Najbardziej widać jednak bardzo poprawioną fizykę i płynność ruchów zawodników - https://www.youtube.com/watch?v=NH4RduMyYOY

@burbonek7: ja na steamie

@stevemaster: kojarzysz tryb Ultimate Team w np. Fifie? Polega to na tym, że zbierasz karty zawodników i później tymi zawodnikami możesz grać w przeróżnych trybach gry. Ja się na pokemonach wychowałem to mnie to jara ( ͡°
Pobierz ojmirkumirku - @merengue: Zmienili gameplay bardzo i z tego co widać w końcu naprawil...
źródło: comment_1xGyF24IsGFSVWLi5tMgDempi3lKD9xF.jpg
@ojmirkumirku: o w #!$%@?, ja to mam przegrane dopiero 22 godziny (kupilem niedawno na promocji w muve, wczesniej to w 2k13 gralem, wiec o 2 gry przejscie a zmienilo sie w cholere duzo na lepsze :D)
@ojmirkumirku: Tym razem nie popelnie tego samego bledu co 2k15 i nie kupuje w preorderze. Po premierze bede sledzic filmy z MyTeam i MyCareer zeby zobaczyc czy warto kupic. Jest paru kolesi na YT, ktorzy w miare rzetelnie komentuja.
@ojmirkumirku: Bez kitu on jeden jest w ich stanie pojechac za bledy w grze. W tamtym roku sie jaralem bo w koncu byl next-gen na PC. Bledow niestety sie nie ustrzegli, duzo bugow, support slaby, patche nie poprawily bledow, ktore sa do dzisiaj. Obrona CPU lipa, 4 kwarty #pdk, w MyTeam punktacja lipna. Jak nie otwierasz paczek to nic nie ugrasz.
@marsellus1: mnie najbardziej irytował brak stałego sposobu na zarabianie punktów MT poprzez samo granie. Przeszedłem domination, wszystkie challenge i RTTP i nagle się okazało, że jedynym sposobem na zarobienie punktów to cwaniakowanie na aukcjach. W tym roku dodadzą jakieś losowe wyzwania, ten cały tryb Gauntlet też wygląda na 'losową' zabawę, a z reguły sytuacje losowe w grach to studnie bez dna i będzie można zdobywać te punkty ciągle. Się okaże :).