Wpis z mikrobloga

Proponuję taką listę torów na sezon GT3
1. Silverstone
2. Hockenheim GP
3. Monza
4. Imola
5. Nurgburgring GP
6. Nordschleife - Nürburgring (Tor poza ligą bonusowy)
7. Spa
8. Zandvort
9. Mugello
10. Vallelunga
11. Bathurst
12. Automotodrom Grobnik
13. Interlagos

Kolejność do uzgodnienia

@xWaleq @rzezol @ckbucu @manix93 @oldman83 @bomber89 @zabaracer @tenbatonik @Cummykaze @iso9001 @iAdamM @kamien_w_bucie @patrollo2 @Rabsztok @zacmiony @snsv @lawicko

#assettocorsa #acleague #acleague4
źródło: comment_oltfIknrBIVLxX2brRF9IRRAKyyzDKC0.jpg
  • 19
11. Bathurst

12. Automotodrom Grobnik

13. Interlagos


@TheSznikers: ( ͡° ʖ̯ ͡°) Te tory to trzeba najpierw sprawdzić w wyścigowych warunkach na serwerze zanim wejdą do kalendarza - mieliśmy już takie problemy wcześniej
@TheSznikers: proponuję Silver jako pierwsze dlatego, że każdy będzie znał tor po ostatnim ac3 i na świeżo odrazu w gt3 pojedziemy, wieksza szansa na dobre wyścigi bo każdy będzie wjezdzony :)
@TheSznikers: To proszę dać później. :D Ew. wywalić i wstawić Poznań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bomber89: Jak pojedzie was 5 osób, to faktycznie każdy... Ja osobiście Silvera najmniej lubię i wolałbym go gdzieś dalej, żeby pojechać go przymusowo kiedy będę chciał walczyć o dobrą lokatę, a tak... Nie wiem czemu go nie lubię. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@TheSznikers: ogólnie proponowałbym wymieszanie torów tzw. klasyków z tymi modowanymi aby było ciekawiej, ewentualnie prócz mieszania zrobić 2 tory klasyczne i 1 modowany :)

Co do listy torów nie mam zastrzeżen, nawet tych podawanych przez innych, byleby były ciekawe i bezproblemowe technicznie ;)