Wpis z mikrobloga

oplaca sie kupic premium na #weebtv zeby ogladac canal+?
czesto c+ jest udostepniane? to zalezy od adminow czy od pojedynczych osob ktore beda chcialy to udostepnic? nie wiem na jakiej zasadzie to dziala.
  • 18
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal: canal + jest cały czas nadawane, kanały sportowe canal + czasami nie nadają. Wszystko zależy od nadającego kanał. Ja wolę zapłacić za premium niż szukać streamów w niskiej jakości z milionem reklam. Oprócz canal + są również kanały HBO.
  • Odpowiedz
Oprócz canal + są również kanały HBO.


@TSoprano: glownie zalezy mi wlasnie na sporcie. jade na studia i czasami jak bym zostal na weekend to bym chcial obejrzec premier league, jak to mam w zwyczaju robic na miejscu, w domu ;)

mplayer
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal: Ja korzystam ponad 2 lata z weeb.tv i nie narzekam. Są jeszcze inne metody na oglądanie np canal + ale więcej #!$%@? z tym jest. Ewentualnie Ace Player i streamy, dostępne np na darkwarez
  • Odpowiedz
  • 0
@Poortland: w tym jest bol, ale...
@TSoprano: ...chcialbym wlasnie pojsc po jak najlepsza alternatywna opcje - zeby usiasc spokojnie na kanapie i ogladac - bez ciaglego wstawania i szukania kolejnego, niezacinajacego sie streama albo innego o lepszej jakosci. Chcialem wlasnie cos jak najbardziej stabilnego - nawet za uiszczeniem jakiejs kwoty. Problem polega tylko na tym zeby trafic na nadawanie wlasnie... ale alternatywy niezawsze sa bliskie idealu :P
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal: @TSoprano: @Poortland: właśnie najgorsze jest to, że Canal+ nie ma... Praktycznie zawsze jest C+Sport, często choć nie zawsze jest C+Sport2 (więc z oglądaniem BPL problemów nie ma), natomiast główny kanał Canal+ w zasadzie się nie pojawia. Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji. C+ puszcza na głównym kanale najciekawsze mecze LM, na C+Sportach te mniej atrakcyjne i tutaj właśnie żałuję, że tego głównego, nietematycznego kanału nie
  • Odpowiedz
Praktycznie zawsze jest C+Sport, często choć nie zawsze jest C+Sport2


@Luks_WGS: no to calkiem przyjemnie sie zapowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

C+ puszcza na głównym kanale najciekawsze mecze LM


@Luks_WGS: czasami ich opinia jest sprzeczna z moja, wiec niekoniecznie sie boje o to :P Gorzej, jak w momencie cwiercfinalow beda puszczali tylko jeden mecz i to wlasnie na tym kanale...
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal: Tak dla Twojej informacji: dzięki temu wątkowi dowiedziałem się, że mam ograniczony dostęp do weeb.tv pod kątem kanałów mimo regularnego wykupowania konta Premium od rokuxD
Napisałem do nich maila, "reklamacja została uwzględniona" i mi odblokowali, więc Canal+ jak i kilka dodatkowych kanałów, o których istnieniu na weebtv pojęcia nie miałem jest...
Czekam na odpowiedź na moje pytania skąd takie ograniczenia, co one obejmują, no i czy mi zamierzają w
  • Odpowiedz