Wpis z mikrobloga

@ruszka: Chodzi mu o to że 4konserwy jest za indywidualizmem, więc każdy sam za siebie odpowiada. neuropa pragnie kolektywizmu więc wystarczy sięgnąć opinii większości, żeby mieć ich obraz.
@look997:

No ty chyba sobie żartujesz w tym momencie, liczba indywidualistów jest dokładnie taka sama w obu grupach. Chyba, że dla ciebie indywidualizmem jest "zlikwidujmy tylko ten podatek!" "Nie, zlikwidujmy ten i ten!" to wtedy tak, masz rację, 4konserwy to sami indywidualiści.
@look997:

4konserwy i neuropa to są zbiorowiska ludzi o podobnych poglądach, nie daj się zwieść wykopowym nagonkom obu stron - w obu grupach jest tyle samo idiotów, tyle samo ludzi inteligentnych, zarówno neuropa jak i 4konserwy manipulowali znaleziskami i odwalali inne śmieszne akcje. Na wykopie tylko co jakiś czas się zmienia moda - najpierw neuropa na topie, potem 4konserwy.
@ja_tu_tylko_na_chwile: radocha z wyboru który tylko zmieni sprawy światopoglądowe i dorzuci rozdawnictwo socjalne :)
Zobaczymy co powiesz za 5 lat :)
Mam nadzieje że ja nie będę miał racji a ty będziesz mógł dalej się cieszyć z dobrego wyboru - dla dobra ogółu tak bym właśnie chciał.
Tymczasem - wyskakuj z kasy trzeba patlogie sianem zasilić na dzieci ....żeby się mogli #!$%@?ć