Wpis z mikrobloga

Lol, kupiłem Cydr z Biedronce (App! Cydr apple 'maximum smaku', 5%, 330ml, producent: plus H20 drinki) za 3 zł. W smaku jak ruski szampan :P Ale nie zniechęcam się, nie spodziewałem się cudów smakowych po Biedronce i domyślam się że tak prawdziwy cydr nie smakuje, jak będę miał jeszcze okazję spróbować cydru to spróbuję na pewno.

BTW z tej samej firmy jest też dostępny cydr Joker, widziałem u siebie w Tesco, ale droższy bo 5 zł kosztuje.

#cydr #niewiemjaktootagowac #biedronka
  • 10
To prawda, że ​​dobry cydr jest trochę droższe! Spróbuj Merrydown, to import i po rozsądnej cenie, a także dobre i smaczne i silny jak cydru powinno być :) "Kiss" ... dobrze, że to nie przypadek, że rymuje się z "Piss" haha
@majorponury: @CienkiPPP: @jantarka: wykopię trupa sprzed roku, ale sam dzisiaj trafiłem na ten cydr w Biedronce i nie wiem o co wam chodzi. Kiss wcale nie jest jakimś extra cydrem, a ten App wg mnie smakuje dość standardowo - czyli właśnie pomiędzy szampanem i sokiem jabłkowym. A już w ogóle nie rozumiem, jak ktoś może mówić o Cydrze Lubuskim, że to w ogóle cydr, bo smakuje jak płyn do
@PanBardzoWilk: Mi smakował. Nie dajmy się zwariować, że wszystko co w Biedronce to śmieci. Po prostu nie każdy lubi cydr i oczekuje czasem czegoś - nie wiadomo czego. Np. pierwszy cydr, który piłem, to był Bulmers (eksportowo Magners), który mi smakował - a dowiedziałem się, że generalnie to taki koncerniak jak np. Warka (tyle, że na syropie cukrowym). Faktycznie potem piłem cydry, to każdy smakował inaczej, ale chyba powinien mieć smak