Wpis z mikrobloga

Miałem tego nie pisać,bo to w sumie był sztos,ale ...
#podrywajzwykopem #seksy #latwakasa #takbylo #coolstory

W zeszłym roku kumpel robił ze mną imprezkę i chciał strasznie,żebym załatwił jakieś fajne panienki.Popytałem po znajomych loszkach i zero efektu.W końcu udało mi się coś zagaić na necie,nawet mocne 7/10.Nadszedł ten dzień,pijemy już od południa,wieczorem wbijają laski i tu pozytywne zaskoczenie.Po paru godzinach picia kumpel udał się z loszką do sypialni,a ja zostałem z tą drugą.Całujemy się itd,próbuje jej ściągnąć stanik i tu zonk,mówi że się nie znamy i takie tam.#!$%@?łem się jak szmata i poszedłem kulturalnie spać.Rano panienki pojechały do siebie,a kumpel mi zdał relację,że miał małą orgię.No #!$%@? mać xD
Jakoś za parę dni dzwoni do mnie ta loszka czy nie chciałbym się spotkać.Z braku laku zgodziłem się.Spotkanie było bez szału już miałem się ulotnić,ale zaczęła nawijać Anon Ty się znasz na autach pomożesz mi sprzedać passerati tdi?Jakoś Ci się odwdzięczę xD Zgodziłem się i pojechałem obejrzeć auto,a następnie zabrałem je do siebie.Powiedziałem loszce,że max 4 koła wyciągnę,a ona się zgodziła.Wracałem tym autem i coś przerywał,przygasał ale na mniejszych obrotach,coś mnie tknęło że pewnie jakaś pierdoła.Zaprowadziłem auto do ojca kolegi,powiedział,że zobaczy co da się zrobić.Za parę dni auto chodziło jak szwajcarski zegarek xD Wziąłem się za odszczurzanie wnętrza i ogarnięcia z zewnątrz.Poszły fotki i auto poleciało na OLX.Za kilka dni kupił jakiś Janusz za 7200,a młodej powiedziałem że wziąłem 3800 xD Januszowi wkręciłem,żeby tyle widniało na umowie to zapłaci mniejszy podatek xD Młoda się ucieszyła na moje nowiny i bardzo chętnie została u mnie na noc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co dalej się działo? Zapytajcie najstarszych górali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 25
@Werkaaa: do górali?To takie powiedzonko ... Panna i tak się nie nadawała na żonę,z gatunku zaliczyć i #!$%@?ć,więc wygryw na 100%.Zresztą nie wiem czy wgl jakaś się nadaje na żonę-coś kiepski ten wasz gatunek xD