Wpis z mikrobloga

#bekazelektrody #elektornika #komputery #gorzkiezale

cisnij 6 lat na zasilaczu 500W TakeME (to PSU heaven XD) za 29,99
przekladaj gownozasilacz ze starego kompa do nowego i tak kazdy upgrade, bo cebula motzno, a przeciez dziala ( ͜͡ʖ ͡€)
takeme na czarnolisto zasilaczy O MUJ BORZE czas to zmienic
przeczytaj jeden tysiac madrych tematow na elektrodzie nt super zasilaczy.
Wybierz najlepszy z tej sylnnej bialej listy
kup nowy superhiper zasilacz modulo silento AFP OVP SCP OPP FBI CIA KGB KORSARZ over 9000W za biliard cebulionow
mija pol roku, komp sie resetuje przy kazdym obciazeniu
pokornie wkrec TakeME 500W za 29,99
dziala
nienawisc do elektrody tak zostalem wychowany

Komunikat dla wszystkich: elektroda to zbiorowisko glabow, ktorzy jedyne ce potrfia powiedziec to " ZASILACZ Z CZARNEJ LISTY"

Niech was kule bija elektrody jedne.

PLUSOWACZ NAJLEPSZA FIRME TAKE ME.
mistrz_tekkena - #bekazelektrody #elektornika #komputery #gorzkiezale 

cisnij 6 la...

źródło: comment_yXC8TSY2PiDjw3rcelqvxNIwd51GnUer.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ediz4:

Cytuję za http://michal-gorecki.pl/2013/08/co-oznacza-wyjatek-potwierdza-regule/ :
Nie ma chyba powiedzenia które jest tak nierozumiane i błędnie używane w internecie (i nie tylko) jak „wyjątek potwierdza regułę”. Przyznam się, że sam długo nie rozumiałem tego zdania, choć krew zalewała mnie, gdy ktoś go używał właśnie od czapy. Dlatego też zacząłem szperać i czytać, aż dotarło do mnie o co naprawdę tu chodzi.

Jak używa tego większość osób? Podaje jakąś abstrakcyjną, bezwyjątkową teorię, a następnie kiedy podajesz pierwszy z brzegu przykład, że teoria jest od czapy, rzuca: „WYJĄTEK POTWIERDZA REGUŁĘ!” . Bullshit. A więc
  • Odpowiedz
O to, że wyjątek oznacza, że istnieje jakaś reguła. Bo jeśli jest wyjątek, to musi być reguła...

No i o tym mówię - wyżej wyjaśniłem

@Dobrytyp:

Podaje jakąś abstrakcyjną, bezwyjątkową teorię, a następnie kiedy podajesz pierwszy z brzegu przykład, że teoria jest od czapy...

Gdzie tu jest jakaś abstarkcyjna teoria z czapy?
  • Odpowiedz