Wpis z mikrobloga

#bekazelektrody #elektornika #komputery #gorzkiezale

cisnij 6 lat na zasilaczu 500W TakeME (to PSU heaven XD) za 29,99
przekladaj gownozasilacz ze starego kompa do nowego i tak kazdy upgrade, bo cebula motzno, a przeciez dziala ( ͜͡ʖ ͡€)
takeme na czarnolisto zasilaczy O MUJ BORZE czas to zmienic
przeczytaj jeden tysiac madrych tematow na elektrodzie nt super zasilaczy.
Wybierz najlepszy z tej sylnnej bialej listy
kup nowy superhiper zasilacz modulo silento AFP OVP SCP OPP FBI CIA KGB KORSARZ over 9000W za biliard cebulionow
mija pol roku, komp sie resetuje przy kazdym obciazeniu
pokornie wkrec TakeME 500W za 29,99
dziala
nienawisc do elektrody tak zostalem wychowany

Komunikat dla wszystkich: elektroda to zbiorowisko glabow, ktorzy jedyne ce potrfia powiedziec to " ZASILACZ Z CZARNEJ LISTY"

Niech was kule bija elektrody jedne.

PLUSOWACZ NAJLEPSZA FIRME TAKE ME.
mistrz_tekkena - #bekazelektrody #elektornika #komputery #gorzkiezale 

cisnij 6 la...

źródło: comment_yXC8TSY2PiDjw3rcelqvxNIwd51GnUer.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
lektroda to zbiorowisko glabow, ktorzy jedyne ce potrfia powiedziec to " ZASILACZ Z CZARNEJ LISTY"

Niech was kule bija elektrody jedne.


@mistrz_tekkena: miałem ten zasilacz i wszystko działało bez problemu teraz mam corsair tx650w też działa już 5 lat bez żadnych problemów
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: masz stary zasilacz. oni tam piszo o nowych zasilaczach. ja miałem 5 lat OCZ ModXStream 700W zanim padł, teraz mam BeQuiet jakiś 630 W od roku czy dwóch. obydwa nienaganne w czasie pracy. z kolei takie wynalazki z czarnolisto mieli kumple i grafika im się nie włączała bo spadek napięcia...
  • Odpowiedz
@etopiryna: Kwestia odpowiedniego słownictwa opisu problemu i pomagają, pewnie wiekszosc wykopowiczow na elektrodzie jak chca pomocy w temacie piszą Pomnocy zmacniacz nie gra albo komputer sie nie wloncza itd. Mi na każdy temat odpowiadaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@weglowy: Ja również jak napisałem tam z awarią telefonu po zalaniu to opisałem wszystko bardzo szczegółowo i dostałem nawet schematy + tipy od serwisantów co mogło paść (klawiatura przestała działać). Pobawiłem się z ich wskazówkami i telefon wrócił do życia.

btw. na elektrodzie kiedyś znalazłem też protip na błąd pralki, który mi wyrzucała na wyświetlaczu i uniemożliwiał jej odpalenie. Przetrzepałem całą instrukcję i nic nie było, a wystarczyło przytrzymać przycisk "start"
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Ogolnie warto czytać tematy które pojawiają się często w różnych działach i tematach, chcac nie chcąc coś w głowie zostanie a przypadkiem trafi nam się podobna usterka i poradzimy sobie. Ja dzięki przeglądaniu elektrody naprawilem monitor koledze poprzez wymiane jednego kondensatora w zasilaczu i to z wylutu ze złomu elektronicznego :D
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Z zasilaczami to prawda. Ulepszałem ostatnio kompa tanim kosztem, no i miałem zasilacz iBox 450w i jak zmieniłem kartę grafiki na radeona hd 3850, który potrzebował zasilania bezpośrednio od zasilacza za nic się nie chciał odpalić. Zmieniłem zasilacz na używany Fortron 400w i... odpaliło bez zająknięcia. Plus zasilacz jest cichutki jak mysz. Dałem za niego 30zł
  • Odpowiedz
@ediz4: Niestety tak

Jeżeli coś jest zabronione w drodze wyjątku, to oczywiście jest dozwolone tam, gdzie wyjątek nie zachodzi.
Quod si exceptio facit ne liceat, ubi non sit exceptum, ibi necesse est licere. (łac.)

Autor: Cyceron

Źródło: mowa w obronie Korneliusza Balbo (Pro L. Cornelio Balbo oratio)
Opis: Przypuszczalnie pierwsze sformułowanie zasady wyrażonej później w formule: wyjątek potwierdza regułę. Korneliusz Balbo nie był Rzymianinem z urodzenia, lecz otrzymał obywatelstwo rzymskie.
  • Odpowiedz
@Dobrytyp:
-Reguła - te zasilacze są do dupy
-wyjątek - ten jeden okazał się dobry
Skoro nazwałem go wyjątkiem to oznacza że istnieje również reguła że te zasilacze padają i niszczą podzespoły. I de facto tak jest - wystarczy przejrzeć google.

Jeżeli coś się dzieje się w drodze wyjątku, to oczywiste jest że istnieje również reguła...

fixed
  • Odpowiedz