Wpis z mikrobloga

Naszej dziewczynie mało wrażeń, postanowiła więc wczoraj, pod moją nieobecność, zabrać ze stołu drożdżówkę z ADWOKATEM i zjeść ją.
Całą.
Skończyło się to biegunką, tak więc, w porozumieniu z panią weterynarz, na odrobaczanie i od razu chipowanie( jednak kosztuje 50 zł) pójdziemy w następnym tygodniu, jak się Felicji jelita uspokoją. xD
Szczepienie będzie w późniejszym okresie, no, żeby nie robić wszystkiego na raz.
Mogłabym sama dać kotce tabletkę, ale tyle się naczytałam, jakie to trudne, że jednak zostawię to specjalistom.
Żeby jednak nie przychodzić do was z pustymi rękami, mam dla was zdjęcia rentgenowskie (w komentarzach).
Nie powiem, żałuję, że nie mam zdjęć sprzed wypadku.
Nie wiem, czemu ich nie dostałam.
Ale zapytam następnym razem, to może mi doślą na e-maila.

Zaczęła pić wodę. Raz tylko widziałam, ale dobre i to.

Nie wiem jak to powiedzieć, ale... Znajduję jakby kawałki pazurów. To nie to, że jej pazury wypadają, nie. Sprawdzałam, wszystkie ma. Tylko nie wiem co to, jakaś stara wierzchnia warstwa? Ktoś coś potrafi mi o tym powiedzieć?


#felicjazdrowieje (no, właściwie, to teraz choruje xD ) #kot #koty
ostrzyjnoz - Naszej dziewczynie mało wrażeń, postanowiła więc wczoraj, pod moją nieob...

źródło: comment_DViFOekx4aOdg9tw070W9ZzrPUjaamI4.jpg

Pobierz
  • 23
Nie wiem jak to powiedzieć, ale... Znajduję jakby kawałki pazurów. To nie to, że jej pazury wypadają, nie. Sprawdzałam, wszystkie ma. Tylko nie wiem co to, jakaś stara wierzchnia warstwa?


@ostrzyjnoz: Tak, to po prostu wierzchnia warstwa pazura która odpada, jakbyś miała drapak który kot regularnie drapie to pełno by tego leżało pod drapakiem. Wierzchnia warstwa pazura odpada, a pod spodem zostaje "nowy", ostry pazur.

Edit:
Kurde, spóźniłem się xD
@ostrzyjnoz: Odpada samo z siebie też, u swojej kotki nie raz widziałem jak miała rozwarstwiony pazur i ta warstwa sama z siebie odpadała. A te kawałki też po całym mieszkaniu znajdowałem.
No i jak mowa wyżej, koty też obgryzają pazury (zwłaszcza tylne).
  • 0
@cooles: No to mamy problem, bo ona jeszcze nie powinna jeść suchego(bo ją może boleć) i przyznaję nie mam w domu suchej karmy. A nie wiem, czy znajdę w sklepach dobrą karmę. :/