Wpis z mikrobloga

Gdy widze mlodych rodzicow pchajacych wozek, widze automatycznie Syzyfa, przemierzajacego swoja ciezka droge.

Zal mi ludzi, ze decyduja sie na ten ciezar, bo ja wole:

- wolnosc bycia niezaleznym
- posiadanie pieniedzy na nasze (moje i mojej partnerki) przyjemnosci
- duzo wolnego czasu na hobby
- wolnosc bycia "nastolatkiem" przez cale zycie
- brak stresu i odpowiedzialnosci za dziecko
- kochac sie z moja zona kiedy tylko chce w komfortowych warunkach, pieszczac jej waska cipke

A kobiety po porodzie wygladaja jak stare, zuzyte trepy. Sa zmeczone, zaniedbane, zestresowane, maja zniszczone genitalia po porodzie.

Niech zyja pary bezdzietne!

Niech nie ustaje wieczna zabawa!

#oswiadczenie #4konserwy #dzieci #takaprawda #rozowepaski
  • 72
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Akurat oglądam w pracy wiele rodziców i wiele matek po porodzie to niezłe laski. To często po prostu kwestia genów. Często też więcej pracy i wyrzeczeń, ale nikt nie mówił, że jest łatwo. :P

Oby nigdy na starość nie było Ci ciężko bez pomocy dzieciaków. Bo zabawa nie jest wieczna.
  • Odpowiedz
@prokrastynacya: Pewnie, ze tak wygladala! Kazda kobieta po porodzie traci swoja swiezosc, mlodzienczosc. Zaczyna nowy etap zycia - staje sie matka, ktora wlasnie poswiecila swoje zycie na bycie sluzka swojej egoistycznej pociesze.
  • Odpowiedz
@asema: Ale ja jestem dojrzalym mezczyzna. Nie chce dzieci, nie lubie dzieci, lubie swoj swiat hedonizmu i bezstresowego konsumowaniu czasu w interesujacy sposob.
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: > > Kazda kobieta po porodzie traci swoja swiezosc, mlodzienczosc. Zaczyna nowy etap zycia

Kiedyś u mężczyzn tę rolę pełniło wojsko. Wchodził niedojrzały podrostek, wychodził mężczyzna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czasami chciałabym, żeby wrócił obowiązek służby wojskowej.
  • Odpowiedz
@asema: Tez bylbym za przywroceniem sluzby wojskowej - wielu mezczyzn odnalazloby tam spokoj od dracego sie bachora. A i z kumplami mozna caly czas isc w cug!
  • Odpowiedz