Wpis z mikrobloga

Gdy widze mlodych rodzicow pchajacych wozek, widze automatycznie Syzyfa, przemierzajacego swoja ciezka droge.

Zal mi ludzi, ze decyduja sie na ten ciezar, bo ja wole:

- wolnosc bycia niezaleznym
- posiadanie pieniedzy na nasze (moje i mojej partnerki) przyjemnosci
- duzo wolnego czasu na hobby
- wolnosc bycia "nastolatkiem" przez cale zycie
- brak stresu i odpowiedzialnosci za dziecko
- kochac sie z moja zona kiedy tylko chce w komfortowych warunkach, pieszczac jej waska cipke

A kobiety po porodzie wygladaja jak stare, zuzyte trepy. Sa zmeczone, zaniedbane, zestresowane, maja zniszczone genitalia po porodzie.

Niech zyja pary bezdzietne!

Niech nie ustaje wieczna zabawa!

#oswiadczenie #4konserwy #dzieci #takaprawda #rozowepaski
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zyd_Suss: majac tylko 19 lat mam identyczne podejście. Zdałem sobie sprawę że życie jest tak krótkie że nie warto zawracać sobie głowy rozmnażaniem się a podróżować, zwiedzać świat i jak najwięcej się uczyć. Patrząc po mojej siostrze która ma dwójkę dzieciaczków tylko utwierdzilem się w przekonaniu że szkoda czasu i życia na takie rzeczy. Dom/praca/dzieci/dom/wakacje raz w roku NIE!! to jest wegetacja a nie życie. Większość społeczeństwa do takiego trybu
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Ja tam cie troche rozumiem. Jestem kobietą a nie wyobrażam sobie urodzić kiedys dziecka- nie wspominając o kilku. Ale jakbym przypadkiem wyszła za mąż to z kolei nie wyobrażam sobie nie miec nigdy dzieci. Bo przeciez z jakiegoś powodu bierze się ślub ze sobą? Zazwyczaj po to żeby założyć rodzinę (pełną).
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: @zielonka: Kobieta potrzebuje porodu, to jest naukowo dowiedzione, że kobiety po porodzie mają mniejsze szanse na zachorowanie na raka, mają lepszą wydolność płuc i nerek, generalnie żyją dłużej i szczęśliwiej. Nie wiem skąd wniosek że posiadanie dzieci, to przykry obowiązek, to jedna z najlepszych rzeczy, w życiu, ile można imprezować? W tym momencie, nawet u takiego starego pierdziela jak Wojewódzki odezwała się chęć posiadania potomstwa, tylko że
  • Odpowiedz