Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję nowy #telefony
. Wymagania:
-ekran minimum 5"
-co najmniej 32gb rom lub 16gb plus slot kart
-dobry aparat foto
-bateria pozwalająca na cały dzień swobodnego korzystania z telefonu
-miło by było jakby był dual sim
Budżet do około 1000zł, mogę dać nawet więcej.
W zasadzie zastanwiam się nad dwoma: #samsung galaxy s4 (ewentualnie mogłabym dołożyć do s5) oraz #xiaomi redmi note 2.
Wiem, że samsung będzie lagował itp, ale rozważam zmianę oprogramowania po zakupie.
Od Xiaomi mogłabym kuić także mi4 lub inny model, ale z większą pojemnością pamięci rom wykraczają znacznie pzoa budżet i nie mają slotu kart pamięci. Redmi note 2 ma chyba dość słaby aparat, więc to jest to co mnie powstrzymuje, i zastanawiam się nad baterią.
Samsung nie jest moją ulubioną marką, design średni, aparat rczej bardzo dobry, bateria przeciętna, nie ma dual sim.

Co wybrać?

A może coś innego?

#smartfon #telefony #android
  • 36
Wybór telefonu jet jednak dość trudny. Niektóre z podanych powyżej są słabo dostępne lub przekraczają budżet.Nadal nie wiem co wybrać, jednak górna granica to około 1300zł. Ogólnie najważniejsze cechy to będą: dobry aparat (będzie mnie irytował, jeżeli będzie słaby), pamięc co najmniej 16gb +slot na karty lub 32gb, bateria na minimum jeden dzien korzystania.
@rosea: dwa tygodnie temu kupiłem Oneplus One wersja 64gb za 1300 zł ze strony producenta i jestem bardzo zadowolony. Śmiga to jak rakieta, bateria dobrze trzyma i jest świetnie wykonany. Polecam.