Wpis z mikrobloga

Albo miałem w życiu słabe #seksy #seks , bo uważam że przyjemniejsze jest np. rozwiązanie jakiegoś bardzo skomplikowanego problemu czy skończenie aplikacji czy gry (nie chcę rzucać tagiem programowanie by nie wołać 2k osób ale #informatyka). Albo w ogole zrobienie czegoś kreatywnego, z czego było by się dumnym, u mnie to związane z programowaniem bo taki mam zawód - ale równie dobrze mogło to być cokolwiek innego. Z innych rzeczy to np. podróże dają mi niewyobrażalną przyjemność - nie seksualną ofc - ale wieczorem, w namiocie, czuje się spełniony. I mastrubacja jest słaba, i seksy są słabe: podczas lodzików nic nie czuję prawie a jak seks to tylko w gumce (nienawidzę zapachu gumek) co mnie odrzuca. No i nie wiem co z tym zrobić, bo dla większości spółeczeństwa seks jest czymś najlepszym i #!$%@? życie wokół zorganizowaniu sobie seksów się obraca - a ja w sumie wolałbym nie czuć pociągu seksualnego bo jego rozwiązanie zwykle jest nie-tak-przyjemne jakbym tego oczekiwał. #zycie #przegryw #przemyslenia
  • 8
@FlyingDutchman: To kiepskie partnerki trafiałeś jak uważasz ze seksy słabe :-) Pozatym seks to inny rodzaj przyjemności niż satysfakcja z udanego projektu itp. To tak jakbys powiedział że jazda na rowerze mniej przyjemna od jedzenia zupy. Takich rzeczy się nie porównuje.