Wpis z mikrobloga

Jak mnie w-------ą te janusze motoryzacji, sprzedaje małe g---o za 2000zł, blacharsko kupy się trzyma, progi, błotniki na miejscu i bez korozji(powiedziałbym, że nawet bardzo dobrze jak na kwotę przeciętnego roweru czy smartfona z wyższej półki) Technicznie idealne nie jest ale skręca, jeździ i hamuje nie wydając przy tym przerażających dźwięków. I dzwoni taki Janusz i p------i, że drogo, że on za 1000zl taki znajdzie(no to po c--j dzwoni ??), że bez książki serwisowej to pewnie licznik kręcony, że lakier nie wyglada jak na nowym aucie itd. Normalnie tragedia, a w sumie jak patrzę to w promieniu 100km większość w podobnej albo niższej cenie wyglada jak psu z d--y albo jakby miała zaraz się złamać na pół przez rdzę...

W sumie to nawet zaryzykuje stwierdzenie, że im tańsza marka tym głupszy kupujący, zupełnie inaczej zachowują się potencjalni klienci na audi/BMW, a inaczej na ople czy fiaty.
#samochody #motoryzacja
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@sherriff: To niech się rząd weźmie za to żeby ludzie godnie mogli żyć, nikt nie kupuje tych aut dla zabawy tylko dlatego, że musi, bo nie bedzie miał co do garnka włożyć.
  • Odpowiedz
@Kejran: Ja jak sprzedawałem Punto II za dwa tysiące to Janusz użył argumentu, że rajchu to on sobie dużo lepszego ściągnie. Zamknąłem drzwi i życzyłem powodzenia. :D
  • Odpowiedz