Wpis z mikrobloga

#przegryw #zwiazki #feels #stulejacontent #smutnazaba #gorzkiezale

Dalej kocham dziewczynę z mojej klasy z licbazy. Cztery lata temu skończyłem liceum i od czasu do czasu wchodzę sobie na jej fb by sobie zdjęcia poprzeglądać, ale zaraz jak tylko zobaczę jej zdjęcia to biorą mnie feelsy i muszę wyłączyć fb bo czuję że mi serce pęknie.

W liceum byłem jeszcze gorszym oblechem niż teraz jestem, dziewczyny nawet nie chciały ze mną gadać. Wiecie jak to jest, dla lasek z licbazy liczy się tylko prestiż, ładny mięsień i samochód od ojca.

Przez 3 lata liceum może ze 3-4 razy gadałem z którąś dziewczyną z klasy. Nie wspominam tego okresu zbyt dobrze, w porównaniu z tym czym byłem w licbazie to moja obecna stuleja to małe gówno.

Nie ogarniam mojego mózgu, po prostu jest zje*any. Raz gadałem z tą dziewczyną i od jakiś 6 lub 7 jestem zakochany.

Koszmar.
G.....2 - #przegryw #zwiazki #feels #stulejacontent #smutnazaba #gorzkiezale 

Dale...

źródło: comment_XgvAPEAJuyDr5FppUktaoR7UPTyMz7jF.jpg

Pobierz
  • 23
@Gaki1992:
Z tego co ja pamiętam ze szkoły, to laski nie gadały tylko z:
- brudasem, który słuchał Behemotha i się nie mył (wyczuwalne w promieniu ok. 2 metrów),
- kolesiem oglądającym TV Republika, wierzącym w Smoleńsk, wielbiącym Kaczyńskiego,
- dwoma typkami z "kółka programistycznego", strasznie nieśmiałymi wobec płci pięknej,
- klasowym mizoginem.
Albo więc miałem wyjątkowe szczęście i trafiłem na normalne dziewczyny w morzu szlaufów, szmat, zdzir i dziwek, albo
@Fans_Hallada: Zależy od środowiska. Ja byłem w najlepszym liceum w mojej mieścinie, prawie same bananowe dzieciaki. To było takie typowe lewackie środowisko w którym to liczy się iphone, modne ubranie, drogie buty i lans. Ja od tego mega odstawałem, szczególnie, że moi rodzice nie są bogaci. Nie chodziłem na imprezy, miałem gówniany samochód i ogólnie odstawałem od modnej i bananowej reszty.
@Gaki1992:
Aha, jeśli to jedna z tego typu szkół to rzuca to nowe światło na te Twoje słynne, użalające się posty (które sam często podejrzewam o trolling). Wypaczone postrzeganie rzeczywistości lvl 999, na które nie ma sensownej, krótkiej recepty i które samo się nakręca.

Jedyne co mogę na tę chwilę doradzić, to nie nazywaj tego środowiska "lewackim", ja miałem jak już mówiłem niezły skład, zdecydowana większość klasy miała lewicowe poglądy (aborcja,