Wpis z mikrobloga

Mirki dzisiaj byłem pierwszy raz u dietetyka - cel odsłonięcie adonis muscle ( ͡ ͜ʖ ͡). Po przeprowadzonym wywiadzie wyszło, że główną przyczyną tłuszczu na dole brzucha i bokach jest... za mała ilość kalorii dostarczanych w ciągu dnia. Myślałem, że przy sportowym trybie życia 2,5k - 2,7k kalorii wystarczy, a tu okazało się, że muszę jeść min. 3k. W ciągu tygodnia dostanę gotową dietę uwzględniającą 3 zmianowy tryb pracy oraz #bieganie. Kolejna wizyta za 3 tygodnie wtedy zobaczę jak wykresy się zmienią.
#dieta
lukglo86 - Mirki dzisiaj byłem pierwszy raz u dietetyka - cel odsłonięcie adonis musc...

źródło: comment_vsoyKnTtDJNkY5LTnD4rN2KJL138FnnP.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@lukglo86: Z tego co wiem nawet urzadzenia za 15k zl nie sa dokladne i wyniki moga miec odchyly nawet o kilka %, jedynym legitnym sprzetem do merzenia bf jest specjalny klips i tabela, ale to wymaga odrobiny czasu i zaangazowania ze strony dietetyka.
  • Odpowiedz
@lukglo86: Przecież to oczywiste, że zbyt niska podaż kcal dla organizmu = zaleganie tłuszczu na ciele. Skoro robisz na trzy zmiany i dużo biegasz to jest to oczywiste, że potrzebujesz ponad 2,5kkcal dziennie, ja mam niecałe 170 cm wzrostu, 76 kg wagi, a jem aktualnie bez siłowni 2500kcal dziennie i waga stoi w miejscu (zdrowe rzeczy głównie + przerwa od siłowni z lenistwa).
  • Odpowiedz
@lukglo86: do ciekawych wniosków Twoj dietetyk doszedł... czyli jak będziesz jadł więcej to spalisz ten tłuszcz? _
Wydruki z tych wag można o dupe rozbić. Masz prawdopodobnie sylwetkę skinny fat, i prawdopodobnie dzięki Twojemu bieganiu :)
  • Odpowiedz
@wykops2: Wyniki nie są podobne bo liczone są z impedancji ciała. Waga przepuszcza prąd przez ciało i w jakiś sposób mierzy zawartość tkanki tłuszczowej. Nawet przed badaniem pytają czy nie masz rozrusznika serca. Dokładność nie jest idealna oczywiście, są ponoć 2 klasy tych urządzeń. Jedne są mniej dokładne, drugie bardziej, chociaż sam pomiar wygląda bardzo podobnie.
  • Odpowiedz
Przecież to oczywiste, że zbyt niska podaż kcal dla organizmu = zaleganie tłuszczu na ciele


@Smartek: CO? :D

@lukglo86: ja bym na wszelki wypadek skonsultował to jeszcze z innym dietetykiem, bo wnioski tego Twoje przeczą większości wiedzy jaka jest dostępna
  • Odpowiedz