Wpis z mikrobloga

@Skippermaxx: ja pod koniec miesiąca kupuje Ps4. główny powód? Oszczędności związane z PS store. 6 gier miesięcznie a abonament kosztuje 180 zł. Grałem kilka razy u kumpla i to jest chyba główny argument do gry z nim on-line. Pad jest lepszy od Xboxa lecz sony ma również ciekawy i to chyba kwestia przywykniecia.
@Skippermaxx: Stałem przed podobnym wyborem 1,5 miesiąca temu. Poprzednio używałem ps3 i przez cały czas myślałem, że naturalną sprawą dla mnie będzie przejście na ps4. Jak postanowiłem sprzedać ps3 jednak wgłębiłem się w temat XO, poczytałem, potestowałem i zdecydowałem na chwilę obecną, że Xbox.
- pad dla mnie lepszy na XO, mam duże ręce i wygodniej na nim spoczywają
- usługa EA Access daje sporo na starcie za małe pieniądze
-
@Skippermaxx: bierz xbox one. EA acces i za kolo 7 zl miesięcznie masz takie gry jak BF4, fifa 15, ufc, PvZ GW.
pad jest o niebo lepszy.
a xbox live juz od 130 miesięcznie, niżej link.
W dodatku dobre gry z Gold ( ̀́)

@gibpotatoe: #!$%@?. www.ceneo.pl/9513476?tag=strefa-microsoft&se=qWOXQ
aVbenMYzsJ4U4FHMsuYNmaiX-8&gclid=CjwKEAjw1MSvBRDj2IyP-o7PygsSJAC6zodnatyZV-BUWrkmxKlBpJPQcd1Rh3xwadLkSQfAvsNgxoCuU7wwcB

gościu kupuje ps4 wiec będzie miał co miesiąc 2 gowniane gry. a nie 6 bo
@gibpotatoe: Trochę manipulacja, 6 gier miesięcznie jeśli posiadasz 3 urządzenia od Sony. Mając Ps4 masz tak naprawdę tylko 2 gry. Przy Xbox One sytuacja jest troche inna, przy wstecznej kompatybilności, mają być dawane gry takie, które z nią współpracują. Dlatego też sam Xbox One będzie dostawał faktyczne 4 gry (2 XO + 2 X360).
@grykom: fakt, zapomniałem o crossbuy. Chociaż w większości przypadków, patrząc na listy, dotyczy to indyków, co nie dla każdego jest atrakcyjne. Nie zmienia to faktu, że jak sam teraz napisałeś 4-5 gier, a nie jak wcześniej - 6. ;-)

@Skippermaxx: jeszcze jedno chciałem dodać. Nie da się kupić źle. I tak będziesz się dobrze bawić, cokolwiek nie kupisz. Oba sprzęty oferują podobne doznania, mają dużą część wspólnych gier i wybierając