Wpis z mikrobloga

@saldatoreafilo: podobno dewalt ostatnio poprawil jakosc narzedzi. Moj ojciec kiedys uzywal tylko dewalta, pozniej tylko makity. Samych zajechanych wkretarek makity w garazu moge obecnie znalesc 3 i pewnie 3 dzialajace. Do tego impakty, soza, circular saws itp.
Kupil niedawno porzadna pile stolowa oraz pile do plytek dewalta, bardzo dobry sprzet. Chopsaw dewalta tez daje rade.
Moim zdaniem makita jest solidniejsza, stary twierdzi ze dewalt niektore produkty ma naprawde solidne (a
  • Odpowiedz
@NYCBronx: to zależy, bo zawsze to podkreślam, nie ma najlepszej marki elektronarzędzi, wszystkie mają dobre i złe produkty. Np makita sprzedaje beznadziejną kątówke 125, które kiedyś paliły mi się w rękach kilkanaście godzin od wyjęcia z pudełka, tego typu kątówka hitashi wygląda jak chińskie gówno i jest rozklekotana od nowości a zawsze wytrzymuje ze mną 3-4 razy dłużej od innych marek.
Po prostu w dewalt przeważają gówniane narzędzia, padają łożyska
  • Odpowiedz
Jeśli robie bruzdy to wycinam bruzdownicą


@programersky: To masz jakiś wyciąg? Bo pamiętam jak ja wycinałem to obowiązkowo maska na gębie wszystko pozamykane a i tak w reszcie domu wszędzie był pył.
  • Odpowiedz