Wpis z mikrobloga

Ostatnio pisalem o zareczynach.
Bylem u jubilera i dostałem takie dwie propozycje w moim przedziale finansowym
#rozowepaski ktory ladniejszy
wiem ze wszystko zalezy od rozowego ale chce sie tylko dowiedziec co myslą inni ;p
kobietom z mojego okręgu podoba zdecydowanie się pierscionek ten na dole ;p

kurde boje sie ze kupie pierscien ktory rozowemu sie nie bedzie podobac :(
#zareczyny #firstworldproblems #zwiazki #oswiadczyny
kopek - Ostatnio pisalem o zareczynach.
Bylem u jubilera i dostałem takie dwie propo...

źródło: comment_Qt5CZDvHh57GaK6BwBl8iZYSh9tLB4G7.jpg

Pobierz
  • 31
@kopek: Znowu nudny pierścionek z brylantem. Jeden kij, który - one wszystkie wyglądają TAK SAMO. Kup pierścionek z kolorowym oczkiem. A skoro nie wiesz, jaki pierścionek spodobałby się różowemu, to słabo ją coś znasz albo słabo się starasz. Przejrzyj jej biżuterię, podpytaj przyjaciółek różowego, zastaw pułapkę i powiedz, że chciałbyś jej kupić prezent biżuteryjny i czy mogłaby Ci na allegro pokazać, co jej się podoba itp.
@kopek: Protip: Jeśli oczko będzie mocno wystawać do góry, to będzie nim zaczepiać o różne rzeczy, np. zaciągać swetry itd. Znam parę przypadków, kiedy dziewczyna szybko przestała nosić taki pierścionek, bo ciągle jej przeszkadzał i niszczyła różne rzeczy. Wiem, że najbardziej klasyczne wzory są właśnie takie wystające, ale warto mieć świadomość ;)
@kopek: Kobiecie każdy się spodoba o ile jego noszenie zostanie szybko zmienione w obrączkę ;-) Przy miesięcznym terminie ślubu wystarczy kółeczko od breloczka a wszystkie koleżanki będą piały z zachwytu jakie to romantyczne ;-)