Wpis z mikrobloga

Ostatnio pisalem o zareczynach.
Bylem u jubilera i dostałem takie dwie propozycje w moim przedziale finansowym
#rozowepaski ktory ladniejszy
wiem ze wszystko zalezy od rozowego ale chce sie tylko dowiedziec co myslą inni ;p
kobietom z mojego okręgu podoba zdecydowanie się pierscionek ten na dole ;p

kurde boje sie ze kupie pierscien ktory rozowemu sie nie bedzie podobac :(
#zareczyny #firstworldproblems #zwiazki #oswiadczyny
kopek - Ostatnio pisalem o zareczynach.
Bylem u jubilera i dostałem takie dwie propo...

źródło: comment_Qt5CZDvHh57GaK6BwBl8iZYSh9tLB4G7.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@kopek: spoko - jak Cie kocha to kazdy sie jej spodoba (po prostu przeniesie uczucie na przedmiot, ktory stanie sie dla niej symbolem) nie masz co sie martwic:)

z moja byla niezla historia - na dzien przed wyjazdem na wakacje gdzie planowalem sie oswiadczyc zobaczyla identyczny pierscionek (tylko z mniejszym kamykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) u swojej kolezanki. troche juz panikowalem bo nie mialem czasu
  • Odpowiedz
1) zdecydowanie dolny
2) zdecydowanie żółte złoto, jest piękne, tradycyjne, ZAWSZE pasuje
3) białe złoto i inne gunwa są dla hipsterów co to już nawet złotem gardzą xD że nie wspomnę że wyglądają jak 4 razy tańsze srebro , więc trochę żal
4) w żadnym wypadku nie pokazuj jej pierścionków i nie dopytaj teraz o zdanie, too late, zepsuje to całą niespodziankę, jak kocha to taki co jej dasz będzie najpiękniejszy na
  • Odpowiedz
@aksamitna_kukurydza: zaznacz jedną rzecz - wg Twojego gustu. Klasyczny pierścionek zaręczynowy to właśnie taki, z brylantem, z jakiegoś powodu jest on klasyczny :) większa połowa nie chciałaby kolorowego oczka, i tyle. jak Ty byś chciała to odpowiednio wcześnie zasugeruj niebieskiemu (chyba że już Cię zaobrączkował)
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: przecież wiadomo że to tylko i wyłącznie moja opinia, nie ma po co tego zaznaczać :)
rzygam połączeniem złotego i srebrnego (,) tak samo według mnie brylant pasuje tylko do srebra.
co do niebieskiego... czyta mój wykop, więc pewnie się domyśli ( )
  • Odpowiedz