Wpis z mikrobloga

Porcja wieści z frontu:
- partia KORWiN podpisy już ma, zbierają teraz bezpieczną górkę i dopinają ostatnie dokumenty, w sobotę rejestracja list w PKW,
- Grzegorz Braun ma podpisy zebrane w kilkunastu okręgach, ale istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie ogarną tego organizacyjnie i PKW im po prostu tych podpisów nie przyjmie (bo nie zdążą dostarczyć setek potrzebnych dokumentów itp.)

Teraz bardziej przykra sprawa: parę dni temu miałem okazję rozmawiać z pełnomocnikiem sztabu wyborczego Grzegorza Brauna. Skądinąd wiem, że JKM wciąż czeka na Braunowców z otwartymi ramionami i wysokimi miejscami na listach, nawet znalazłoby się kilka jedynek. Zapytałem go więc dlaczego nie chcą startować w ramach koalicji z partią KORWiN. Wierzcie mi albo nie, ale usłyszałem: " Bo Goldberg niech zajmie się chowaniem bachora którego tam sobie zmajstrował, nie widzę Boga w tym skończonym łajdaku, który nawet porządnego domu się nie dorobił w życiu tylko mieszka w jakieś ruinie". To by było na tyle, jeśli chodzi o "szeroką koalicję prawicową". Chciałem skonfrontować te słowa z samym Grzegorzem ale niestety nie starczyło już czasu.
#korwin #braun #jkm #4konserwy #truestory #politykapuchatka
  • 32
  • Odpowiedz
@deroo: Jakby się przekładały to by Korwin miał teraz tyle co Jedna Rosja, ludzie boją się imigrantów więc potencjał jest duży. Straszenie islamistami o wiele lepiej działa na wyborców niż gadanie o likwidacji PIT
  • Odpowiedz
@Jakub_Puchatek: ruinka która jest po remoncie i jest warta 1 200 000zł. A propo dorobienia się JKM z jego oświadczenia majątkowego doczytać się można że:
ma dom warty 1 200 000 zł, grunty o łącznej wartości 8 540 000zł, za swoje publikacje w 2014 roku zarobił 27 436, 93zł (to był dochód, przychód to ponad 50 tysięcy).
  • Odpowiedz
Właśnie obawiam się o p. Brauna, a raczej o to, że ludzie z jego otoczenia


@Wolnosciomierz: Ludzie z jego otoczenia wyglądają na równie "wybitnych", co z otoczenia Korwina. Choć może być gorzej. Nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że mało mają wspólnego z poglądami GB i są z nim wyłącznie dlatego, że nie lubią Żydów.
  • Odpowiedz
iekawostka: JKM co prawda od kilku lat zaprzestał tej tradycji, ale co roku w jego imieniny odbywał się w tym domu melanż na ~150 osób.


@Jakub_Puchatek: To pewnie wtedy powstała pewna pasta o Korynnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jakub_Puchatek: Ja od samego Brauna jakoś tego typu wypowiedzi nigdy nie uświadczyłem, on z resztą wypowiada się o ludziach z wielkim szacunkiem. Bardziej jak powyższych mirków martwią mnie ludzie z jego otoczenia, bo u każdego(Kukiz, Korwin, Ruch Narodowy i Braun) znajdą się psycho-fanboje swojego lidera i będą walczyć do ostatniej kropli krwi, broniąc racji lidera i atakując każdego wokół.
Zbierałem z bratem po rodzinie podpisy na obie listy i Brauna i
  • Odpowiedz
@pr0t3r: Z Kukizem śmieszna sytuacja - wszystko zależy od tego czy środowiska które w międzyczasie się z nim pokłóciły wrzucą podpisy do pieca czy jednak się zlitują xD. Ale nie no, raczej będzie lista ogólnopolska.
  • Odpowiedz