Wpis z mikrobloga

@Veuch: Nie chcę Cię martwić, ale 1,5 dnia na ogarnięcie Haskella to trochę mało. :) Choć w sumie dużo zależy od zakresu. Masz kojarzyć tylko podstawy składni, czy np. funktory i monady również?

BTW, ten tutorial jest bardzo, bardzo dobry na początek.
@alkan: nie no, dużo ogarnąłem już wcześniej, przed wakacjami, teraz muszę sobie odświeżyć pamięć i przypomnieć jak napisać odwracanie list, własnego zipa itp. itd. :) monady były jak dla wielu pewnie takim 'kamieniem milowym', nie do końca jeszcze ogarniam tak jakbym chciał :D
edit: widzę po awatarze, że Haskell is love, Haskell is life? :DD
@korri: co Ty, nie przeszłoby. Z resztą wszystko co osiągnąłem póki co (niewiele :D) to zrobiłem sam.. jakimś cudem. Ehh tak tylko śmieję, bo mi się nie chce trochę już. Język może i fajny, ale bardzobardzo nie lubię czegoś robić z przymusu, nauka dla siebie to byłoby coś całkiem innego :)
@Veuch: Składniowo wszystko jest OK, ale w Haskellu odstępy są ważne. Widzę, że w ST masz ustawione tabulacje. To się może lekko gryźć ze spacjami. Ustaw, żeby tabulacje były robione spacjami i spróbuj wtedy odpalić.
@alkan: no tak, zapomniałem, że dla Haskella whitespaces to podstawa XDD faktycznie z ustawioną spacją zamiast tabów jest ok, głupi ja. Dzięki!