Wpis z mikrobloga

@prawdziwek: No i:

"Serwis chwilowo niedostępny"...

Oprócz "Pierwsze urodziny Plusha!" (100% doładowania) dostępne są jeszcze dwie inne promocje: "5. doładowanie gratis" (trzeba aktywować smsem, czytać regulamin) oraz "Miej więcej" (gratis 20% do doładowania). Ciekawe czy promocje łączą się :) . W regulaminach nic nie ma na ten temat...
  • Odpowiedz
@prawdziwek: cebula dobra, szkoda tylko że taryfy 'no limit' nie mają roku ważności konta.. Korzystałem z tego typu promocji i mając prawie 200 zł na koncie musze dalej doładowywać bo mija ważność konta :-(
  • Odpowiedz
@prawdziwek: jakie? Ja próbowałem zanim przeszedłem na plush z 36i6. Zmieniłem na taryfę rok ważności konta. Doładowalem i miałem rok ważności, po zmianie na plush (ten za 20zl bodajże) ważność skróciła się do jednego miesiąca..
  • Odpowiedz
@prawdziwek: czytałem to ale robiłem trochę inaczej, plush to chyba inna taryfa.
Kasa nie przepada przy migrowaniu. Nie wiem w sumie czy cokolwiek przejdzie bo nawet do BOK pisałem po tym skróceniu ważności konta i nawet w jakimś regulaminie jest o tym mowa ze ważność zostanie skrócona jeśli się przejdzie na plush
  • Odpowiedz