Wpis z mikrobloga

Uff! To było szalonych kilka tygodni. Mogę nareszcie oficjalnie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do ostatniej zbiórki na następny sezon materiałów Time Warp na arhn.eu!

Dotarł już do mnie Robot ROB na którego zbieraliśmy, więc jest przynajmniej jakiś dowód, że nie przepiłem. Tu wielkie podziękowania dla @MacLife , którzy od ręki wpłacili całość kwoty natychmiastowo rozwiązując wszystkie problemy. Dzięki też wszystkim, którzy mimo tego wpłacali $$$ dalej. Dzięki temu dokupiłem szereg dodatkowych rzeczy do materiałów, które mam nadzieję, uatrakcyjnią powstające filmy.

Marzyłem również o zrealizowaniu dodatkowego odcinka Time Warp na temat niszowej konsoli Virtual Boy. Tę również udało się zdobyć o czym słyszeliście już być może na Wykopie - tę załatwili dla nas spece @naprawalaptopow.

Oczywiście nigdy nie udałoby się przeprowadzić zbiórki, gdyby nie Wykopowicze: @wytrzzeszcz @sorek @kluen @skk1993 @Deykun @CiDB @areczkie @bartek915 @kamil-litwinczuk-9 @liadan @kexus512 @nemesis81 @Wextor @chomikagresor @koscik @Millduck @Critz @robin_caraway @sasik520 @xpdevian @slimax @MamWdomuPrad @Pan_wons @WujekOprawca @AndrewSzusty i ci anonimowi herosi, którzy nie pochwalili się na mikroblogu oraz ponad 1200 plusujących wpis na #mirko.

Dzięki i mam nadzieję, że materiały nie zawiodą waszych oczekiwań! #arhneu #retro #gry
Pobierz a.....k - Uff! To było szalonych kilka tygodni. Mogę nareszcie oficjalnie podziękować...
źródło: comment_7d7Y3wTodH1uwpWLat9kiwGijzjosCWG.jpg
  • 75
@archonik:

Robicie fajne filmy, powodzenie osiągają głównie dzięki temu, że nawiązują do przeszłości polskich graczy.
Czy to do pegasusa czy innych PCtowych gier z lat młodości dużej części widzów.

Nie rozumiem totalnie pomysłu z robotem ROB, który chyba nigdy nie zawitał w żadnym domu nad Wisłą, a którego już opisywano i omawiano na kilku amerykańskich kanałach. Z całym szacunkiem ale nie zrobicie tego ani lepiej, ani dokładniej, bo nikt z was
@archonik: oprócz rozpakowań konsol zrób livestream. Podwójnie hajs się będzie zgadzać (twitch + YouTube), a i ludzie też, ponieważ chcą zobaczyć sprzęty w akcji ;) Przygotowań nie dużo przecież.