Wpis z mikrobloga

Czy któryś prawilny mireczek z #wroclaw pomógłby mi ogarnąć niedzielną wycieczkę z Dworca Głównego PKP na koniec mety maratonu komunikacją miejską?

Generalnie trasa maratonu kończy się koło AWF
klik

Próbowałem ogarnąć zmiany w rozkładzie jazdy
klik
ale jakoś mi to nie wychodzi...

Nie musi być pod samą metę, grunt żebym miał najbliżej pieszo. Potrzebowałbym info na którym przystanku konkretnie wsiąść i wysiąść.

Bardzo prosze o pomoc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 18
@Ciuliczek: z tego co widzę to mógłbyś z Dworca na Plac Dominikański dojechać (albo nawet i dojść, nie jest daleko) a potem wsiadasz w 17 która jedzie na Sępolno. Po trasie masz AWF :)
@revolta: oglądam trase 9 i jest coś takiego
9

Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana – Skłodowskiej Curie - Mickiewicza - Sępolno

no i właśnie nie umiem jako człowiek obcy ogarnąć czy on stoi pod tym dworcem czy nie, no ale jeśli mówisz
@Ciuliczek: Jedź do placu Grunwaldzkiego (z dworca można: 0, 2, 145, 146), a na nim przesiądź się w 33. Dzięki temu ominiesz trasę maratonu.
Można też 115, jak napisał ktoś wcześniej (do 115 również wsiądziesz na Grunwaldzkim).
@musialmi: z grunwaldu tylko 115, 9 albo 17, bo 33 będzie jezdziło do ZOO. co ciekawe dopiero teraz zauwazyłem że 0L nie będzie jechało przez grunwaldzki, tylko przez wyszyńskiego na bema, lol. ogolnie ładny #!$%@? będzie