Wpis z mikrobloga

Ale bym postrzelał sobie w coś online w klimatach 2 wojny, jak moh czy stare cody, Na #xboxone

#battlefield4 już nie mogę znieść bo mam na nim z milion godzin, a #callofduty aw w ogóle mi nie podchodzi, nie podobają mi się się te nowoczesne klimaty

Niby fpsów teraz masa a wszystko na jedno kopyto i straszna posucha

A ja bym chciał postrzelać w nazistów i w ogóle w jakiejś w miarę nowej grze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale nie bo teraz każda gra musi mieć lasery, hologramy i inne kosmiczne technologie( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gry
  • 7
@kuhwa: Mam tak samo. Taka gra z czasów II wojny na nowym silniku graficznym, to było by coś :) Thompson, Pepesza i ten epicki dźwięk wystrzału magazynka w tym cudzie M1Garand

Sram na te wszystkie Battlefronty czy jak mnie słychy doszły BF2143 ()
@swiechu56: w ogóle to strasznie mnie wkurza wciskanie technologii i nowoczesności gdzie tylko się da.

Np taki assassins creed, w ogóle mi się nie podobał ten wątek z pamięcią dna i innymi wynalazkami. Czy tak trudno było zrobić po prostu dobrą grę historyczną o asasynach bez świrowania?

Albo mgsv, gram obecnie, bardzo przyjemna gra.

Pytanie tylko czemu mam jakieś super hologramy w latach 80' i po co kombinowane z jakimiś balonami
@swiechu56: no może i racja, ale i tak postrzelałbym sobie w jakiś nowy fps o 2 wojnie światowej, najlepiej cod albo battlefield OFC z dobrym multi ʕʔ

Niech biorą wszystkie moje pieniądze i robią