Wpis z mikrobloga

@tomkkoo: 2 sezon ;) bez zarzutów, nie miałam niemiłych niespodzianek z nią związanych :) Bardzo fajnie się prowadzi, jest zwinna i w ogóle na początek idealna! Jeżeli chcesz coś więcej o niej poczytać, albo poszukać fajniej, sprawdzonej sztuki, to zapraszam na forum: cb500.pl/
  • Odpowiedz
@tomkkoo: dwa sezony jeżdżę, aktualnie mam jeszcze CBRkę (gdzieś tu na wykopie się chwaliłem) - bo miałem potrzebę zmiany.

Co mogę powiedzieć o cb500? Dwa wspaniałe sezony, jeździ się prosto, kilka razy na pachołkach i nauczyłem się ciasnych manewrów. Sprawuje? Świetnie. Generalnie nie ma co się psuć (poza napinaczem, ale to w każdej Hondzie jest problemem). Hamulce nie są jakieś mega (no w porównaniu do cbr600 to słabe) - ale jak
  • Odpowiedz
@tomkkoo: dozbieraj na cbf-ke. Lepsza pod każdym względem, no i ładniejsza. Też chciałem kupić ale stwierdziłem że jazda po samym asfalcie absolutnie mnie nie rajcuje i padło na kle.
  • Odpowiedz
@void1984: bo on ma i jest najlepsza, temu. Poobserwuj jego wpisy :P ogolnie to hejter sportow, crossow i wszystkiego innego co nie ma nic wspolnego z jego swiatopogladem..
  • Odpowiedz