Wpis z mikrobloga

@jedzczarnekoty: Myślę, że jej profil subskrybują jednak osoby, które jakąś słabość chcą pokonać, czyli osiągnąć ten mistyczny sukces.
Zresztą Chodakowska jest naprawdę dobrym przykładem osoby, która dopięła swojego i pociągnęła za sobą innych. Ale hejters gona hejt bo stawia emotki i nie piszę o tym, żebyś przegrywał życie jeśli tylko masz na to ochotę xD Btw przecież od tego jest wypok xD
  • Odpowiedz
  • 3
@jedzczarnekoty: Nie jestem w stanie jej słuchać albo czytać. Strasznie dziala mi na nerwy. Z drugiej strony jeżeli komuś poprawia nastrój i dodaje motywacji to droga wolna. Bylebym ja nie musiała tego znosić.
  • Odpowiedz
szym tagiem będę wrzucał rewelacje z tej wyprawy. Będę to dodawał ponieważ sam lubię czytać takie relacje i pewnie są też tu tacy jak ja. Pewnie będziecie pisać żebym #!$%@?ł itp. jak co


@Bromatologia: dalej pamiętasz mój filmik sprzed 3 lat i 4 miesięcy? :) hlip, hlip... to jednak było wielkie osiągnięcie te znalezisko :)
  • Odpowiedz
Zresztą Chodakowska jest naprawdę dobrym przykładem osoby, która dopięła swojego i pociągnęła za sobą innych. Ale hejters gona hejt bo stawia emotki i nie piszę o tym, żebyś przegrywał życie jeśli tylko masz na to ochotę xD Btw przecież od tego jest wypok xD


@Mirabelkowa: spoko, jest pozytywna i motywuje wiele polek, ale jej sukces to po prostu pojawienie się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. No i dobra promocja. Ale
  • Odpowiedz
Owszem schudnąć może każdy jeśli się odpowiednio zmotywuje, ale nie sądzę żeby każda z tych tysięcy kobiet które z nią ćwiczą mogły zostać nagle wielkimi trenerkami fitness.


@Bambro: Owszem nie zostaną, ale chociaż schudną, a to się przełoży pozytywnie na inne aspekty życia.
  • Odpowiedz
@loczyn: no ta, od razu zaczną zarabiać tysiące jak Chodakowska i pojawiać się w telewizjach śniadaniowych :D Zejdź na ziemię, rozumiem żeby mówiła "Ty też możesz schudnąć, mieć zdrową figurę" i takie tam, ale niech nie wciska kitów że każda jest stworzona do sukcesów jej rangi bo jej się udało.

No i co ona takiego zaryzykowała? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jedzczarnekoty: Ale ból dupy. Źle, że motywuje innych, niech lepiej siedzi w piwnicy, a jak ktoś jest gruby to dożywotnia beka i palenie na stosie. Jej profil nie jest skierowany do wykopowych programistów 15k/msc. Dużo lasek np. po ciąży bierze się za siebie i zaczyna ćwiczyć, robić cokolwiek. No ale lepiej narzekać, że emotikonki wstawia. Widać taki przekaz lepiej trafia. Nie każdy jest taki sofistikejted jak elyta na portalu ze śmiesznymi
  • Odpowiedz