Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #badoo

Zauważyliście, że dziewczyny mają na portalach społecznościowych, tinderach i innych badoo wypisane masę różnych zainteresowań? Co więcej, wymagają by facet też miał masę zainteresowań i chcą by był "interesujący". Ale jak przychodzi co do czego to z taką dziewczyną nie ma o czym gadać! Tyle są warte ich hobby, którymi tak chętnie się chwalą. Zawsze jest ta sama gadka, że facet musi mieć hobby, musi być interesujący, a co dziewczyny to już nie muszą? Wystarczy iluzja? Wpisanie jak najwięcej wyrazów w rubryce zainteresowania?

Każda uważa, że lubi czytać książki, ale tak naprawdę to ostatnio czytała lekturę w liceum.
Napisane ma, że lubi modę i w ogóle ciuchy, ale te hobby kończy się na chodzeniu po centrum handlowym i kupowaniu bluzek w zarze, koniecznie takiej co jest modna i już połowa dziewczyn na mieście w takiej chodzi.
Muzyka? - No na żadnym koncercie nigdy nie była, ale na laptopowych głośniczkach na spotify słucha plumkanie popowych gwiazdeczek, ewentualnie innej muzyki, jeśli chce się wpisać w jakaś subkulturę.
Najlepszy hit - podróże - każda, ale to każda dziewczyna uwielbia zagraniczne podróże, ale jak zapytasz gdzie była to w 99% przypadkach odpowiedź jest jedna "kiedyś byłam z rodzicami w Egipcie all inclusive".
A jak maluje mordę to w zainteresowaniach ma makijaże czy inne bzdury, jak ja codziennie się golę to mam sobie wpisać w zainteresowaniach golenie mordy?

Dziewczyny szukają kogoś interesującego, bo same nie są interesujące, 99% z nich jedyne co może zaoferować facetowi to wygląd. Facet się skusi, a potem gadania typu "czemu marnujesz pieniądze na...", "czemu znów robisz...", bo chce odciągnąć faceta od jego hobby i chce by on się zajmował tylko nią i na nią wydawał pieniądze.

Im więcej naje*ane macie tych zainteresowań tym lepiej, a to, że nic nie wiecie o danej dziedzinie to już nie ważne, za to facet ma odpie*dalać szajs bo inaczej to dla księżniczki jest nieinteresujący i nieciekawy.

A tak naprawdę to jedynie co je interesuje to ploty kto gdzie i z kim.
G.....2 - #rozowepaski #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #badoo

...

źródło: comment_wS0uYjSS6N6SUoJ2uHramM2C5HsXhJWc.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@Gaki1992: Głupio to przyznać, bo wcześniejsze Twoje wpisy to kupa, ale tutaj masz trochę racji. Ja osobiście mam może trzy koleżanki z którymi utrzymuje chętnie stały kontakt, bo z resztą nie da się o niczym istotnym/ ciekawym rozmawiać i kontakt z nimi, z mojej perspektywy jest nużący.
  • Odpowiedz
A może ów kolega stulejarz nie jest jest aż takim stulejarzem tylko dostaje raka i żeżuncji kiedy sobie myśli: "oho jakaś interesująca babka będzie o czym pogadać, jakoś bajere zahaczyć " i kiedy okazuje się że zamiast jakiejś interakcji, zabawy, tematów, 95% rozmowy musisz sam nakręcać, to #!$%@? to. (...)


@Alfa-spierdox88: Jakiego raka on może dostać skoro nie ma w ogóle normalnej styczności z płcią przeciwną w jego przedziale wiekowym?
  • Odpowiedz
@Gaki1992: pewnie to śmiesznie zabrzmi, bo każdy #rozowy uważa, że jest inny, ale muszę tak napisać. Kocham muzykę i jeżdżę w Polsce na prawie każdy koncert mojego ulubionego gatunku muzycznego, zbieram hajsy na wyjazdy bo Holandii, bo stamtąd pochodzi tamta muzyka i 95% najważniejszych eventów jest właśnie tam. Nawet w wieku 17 lat byłam na jednym (a wszystkie dozwolone od 18 lat, event 20 tyś ludzi). W lipcu
  • Odpowiedz
@Gaki1992: Bardzo prawdziwy i w sumie smutny wpis, a #!$%@? stulejarze białorycerze jeszcze zyskują poklask innych białorycerskich stulei. Witamy w rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
Z doświadczenia. Oczytane, inteligentne, wykształcone dziewczyny nie mają kont na tego typu portalach.


@rskk: Pewnie masz rację, bo dziewczyny co coś sobą reprezentują mają gdzie pójść i z kim się rozwijać, z kim porozmawiać, więc w swoim towarzystwie zawsze znajdą faceta i nie muszą latać po tinderach i imprezach by kogoś znaleźć z kim by się dogadały.

Weź załóż sobie jakiś tag do subowania, bo jestem fanem Twoich wpisów i nie chcę żadnego
  • Odpowiedz
@Gaki1992: Jesteś kolejnym, który generalizuje. Ja np. mam mniej zainteresowań i pasji od moich znajomych płci pięknej. Tylko o piłce nożnej mogę gadać godzinami. A moje znajome dużo podróżują, czytają, chodzą tańce, albo uprawiają sport. Mam nawet jedną znajomą, która uprawia trójbój siłowy. Także nie generalizuj kolego, bo są i nudni mężczyźni (np. ja) i nudne kobiety.
  • Odpowiedz
Nie wiem o co tutaj #samcealfa tak się napinają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ktoś wyżej napisał, na takich portalach są dziewczyny, które szukają dodatkowej atencji lub nie mają faceta i/lub brakuje im czegoś, co mogą zaoferować facetowi oprócz szansy bolcowania. Najwyżej zachęcą wyglądem, normalny facet szybko ogarnie, że panience słoma z butów wystaje. A reszta, no cóż...

Przesadnie nie generalizując: są tam też normalne osoby,
  • Odpowiedz
@Gaki1992: Jednak bym sugerowała, żebyś skierował swoją uwagę na inne miejsca, w których możesz kogoś poznać. Mam sporo ogarniętych koleżanek, z którymi można pogadać na przeróżne tematy, każda ma jakieś swoje zainteresowania, z tą jedną różnicą, że żadna z nich nie sieci na badoo czy tinderze (albo się nie przyznają) ;)
  • Odpowiedz
@Gaki1992: A to co, sluchanie Taylor Swift na laptopie to juz nie muzyka?xD Ja lubie rap, ulubiony artysta to Dre. I co teraz?xD On nigdy w Polsce nie byl to w tym momencie juz nie moge byc jego fanem?xD #!$%@? stulejarska logika, idz na redtube ulzyc sobie
  • Odpowiedz