Wpis z mikrobloga

O k---a jak kisnę Miracy xD

Właśnie wróciłem z knajpy, gdzie przez ostatnie dwie godziny pocieszałem moją znajomą. Szczękościsk mocno, bo cały czas chciałem ryczeć ze śmiechu, ale jednak nie wypadało.

Otóż, moja znajoma to takie bardzo k---a mocne, ale naprawdę mocne 3/10. Bardziej facet, niż kobieta jeśli chodzi o charakter i zachowanie, a wyglądu to raczej nie skomentuje. Jak na brzydką laskę przystało dosyć szybko sobie przekalkulowała, że w sumie to nie ma co liczyć na bolca i lepiej zostać lesbijką. No więc, była sobie taką lesbijką, aż jakieś 4 miesiące temu poznała wybrankę swojego serca. xD

Owa wybranka ma dosyć specyficzną urodę, ciężką nawet do opisania. Podejrzewam, że gdyby ważyła tak z 30kg mniej to byłaby z niej naprawdę ładna i przyciągająca wzrok laska. No więc żyły sobie w homonormatywnej wspólnocie macic, a że moja kumpela podjarała się nią dosyć mocno to postanowiła, że się jej oświadczy. xD

Oświadczyny jakieś okazałe nie były bo ile można zarobić pracując w spożywczaku, ale na szczęście okazały się sukcesem. Wybranka przyjęła oświadczyny i obie stwierdziły, że będą cierpliwie lizać sobie cipki, aż w Polszy zalegalizują homoparowanie się. W międzyczasie zdążyły nawet ze sobą zamieszkać.

Niestety sielanka trwała jedynie jakiś miesiąc, bo chwilę po oświadczynach wybrance nagle zagotowały się hormony i na pierwszej lepszej imprezie puściła się z jakimś stulejarzem-programistą. Skąd wiadomo, że stulejarz? Gostek przystojnością nie grzeszył, ale okazało się że jest całkiem niezły w stalkowaniu. Podjarany, że może w końcu będzie miał regularny dostęp do cipki wyszukał swoją dobrodziejkę i nawet ustalił jej adres. xD

Jakie było zdziwienie mojej znajomej, gdy otworzyła drzwi i jej oczom ukazał się jakiś totalny łapserdak z wielkim bukietem kwiatów dla dobrodziejki. Moja znajoma zaniepokojona tym widokiem wypytywała go o wszystko, a jegomość nie wiedząc o tej sodomii chętnie opowiadał jak to poznali się na imprezie. xD

Znajoma wpadła w taki szał, że z------a stulejarzowi lepę i przy okazji w------a swoją faworytkę z mieszkania.

Tak o to zakończył się homonormatywny związek dwóch pasztetów. xD



#lgbt #zwiazki #logikarozowychaskow #tfwnogf #homopropaganda
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tl;dr Przegryw z którym chcą się kolegować tylko brzydkie lesby kpi z ich problemów udając przyjaciela


@Mirabelkowa: no zaczęłaś dyskusję na argumenty w stylu największych oratorów i dyskutantów na świecie, od steku oszczerstw

Masz ty jakieś resztki RiGCzu?
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: Jeśli poszła się wypłakać wiedząc że gość jest śmieszkiem poza kontrolą i nie darzy jej szczególną sympatią to po co do niego przychodziła??? Po co się w ogóle dzieliła swoim problemem??? Że gość zacznie ją klepać po pleckach i zacznie jej prawić komplementy i będzie ją pocieszać??? #logikarozowychpaskow level over 9999
  • Odpowiedz
@Szlaufman: 1. Poszła wyżalić się do baru, gdzie pracuje.
2. Znamy się od roku i wie, że lubię sobie robić żarty ze wszystkiego.
3. Ona nie płakała, a była bardziej w-------a.
4. Lubie ją, ale bardziej jak kolegę, bo jak już pisałem to jest bardziej kolega, niż koleżanka przez pewien zestaw cech, które sobą prezentuje.
5. No pocieszałem ją, bo czemu nie, co nie zmienia faktu, że cała historia jest
  • Odpowiedz
Jak na brzydką laskę przystało dosyć szybko sobie przekalkulowała, że w sumie to nie ma co liczyć na bolca i lepiej zostać lesbijką.


@antoni_kiedys: A nie mogła po prostu spić jakiejś stuleji ? Podobno nie ma brzydkich kobiet,tylko wódki czasem brak ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ewentualnie opcja B bardzo u lewaków na czasie - przejść na islam,i zwiazać się z jakimś ciapatym,bo przecież póki będzie siedziała w tym ich worku biedny ciapak nie będzie wiedział jak ona dokładnie wygląda ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@antoni_kiedys: Może w dupie byłam i gowno widziałam ale na pewno nie jestem taka gnida jak ty której nie stać na szczerość i nie ma jaj? Takie to wszystko śmieszne? To idź i powiedz jej ze została lesbijką bo jest brzydka jak noc i że opisales jej historię w necie. Ale ty tego nie zrobisz wiesz czemu? Bo to właśnie charakteryzuje życiowe przegrywa, czyli wyśmiewanie się z innych za ich
  • Odpowiedz
@Nensala: przestań robić kobietom zły pijar i potwierdzać stereotypy, że jesteście na bakier z logiką i inteligencją. Chętnie bym Ci opowiedział ze szczegółami przebieg rozmowy, ale widzę, że na niewiele by się to zdało widząc ilość zacietrzewienia i pieniactwa.

Gnido to sobie możesz to ojca mówić, a nie do mnie.

PS. Ona doskonale wie co myślę i mówiłem, że mnie to śmieszy. Jakoś nie ma o to bólu dupska w
  • Odpowiedz
@Nensala: Polecam najpierw zrobić własny rachunek sumienia czy było się kiedykolwiek fair wobec drugiej osoby i czy przysłowiowo nie obrabiało się d--y koleżance/koledze nawet tej którą się lubi/nie lubi bo jest ładniejsza/bogatsza/ma fajnego chłopaka i pierdyliard innych powodów

Z racji że jestem przez kobiety traktowany jako idealny przyjaciel który czasem zarabia na tym że naprawi różowym komputer... Nierzadko koleżanki myśląc pewnie nawet prawdziwie że jestem przegrywem który umie dochować tajemnicy
  • Odpowiedz
@antoni_kiedys: I tym pięknym akcentem dałeś o sobie najlepsze świadectwo a z logiką to ty masz coś na bakier bo to co się wydarzyło wiem z tego co napisałeś wiec argument w stylu"nie wiesz jak wyglądała rozmowa to się nie wypowiadaj" jest kwintesencja twojej głupoty i kompleksów bo nie wiem jaka trzeba być zyciowa s---------a żeby w rozmowie obrażać czyichś rodziców
  • Odpowiedz