Wpis z mikrobloga

@WesolyMorswin: jak widać dla licbazy też.

@Theos: Wiesz, jak dla mnie im bardziej ten portal był nieprofesjonalny i niepoważny tym lepiej. No bo zaczynało się od tego, że Stano po prostu pisał jakieś śmieszne pierdoły. Teraz jest masa jakichś dziennikarzyn, teraz mamy kolejny okaz. Zajebiście, ma cycki, ale na tym się kończą jej atuty. Mam nadziej, że weszło nie będzie równało do poziomu wyszło.
@Wojt_ASR: @czlapka: @Adam787:

Zauważcie, że wszelkie tego typu inicjatywy (bomba per bomba, wywiady Pauliny i pewnie jeszcze inne rzeczy, które przez niektórych są uznawane za zbędne) nie kolidują z tym co ukazywało się do tej pory. Żadna nowość na Weszło od jakiegoś roku, albo i dłużej nie jest ZAMIAST czegoś, tylko OBOK. Moim zdaniem to spory plus, że oferta się rozrasta, ja osobiście średnio lubię wywiady audio i słucham
@Jakub_Olkiewicz: Bomba per Bomba jest zajebista, zwłaszcza kiedy Grzywacz i Stano już coś pili. Też właśnie nie przepadam za wywiadami audio, je omijam, widziałem tylko jeden z Eldo. Live'y są dobre, dobre są rzeczy wrzucane na fejsa, no i to co było na weszło zawsze.

Może potrzebujecie nowych ludzi, nie moja sprawa, ale Stano najpierw prowokuje jej zdjęciem, wyeksponowanym biustem i dwuznacznym tytułem, a potem ma pretensje, że ludzie nie skupiają