Wpis z mikrobloga

@Czipsu: Bywa, to tylko chiński producent. Przecież reklamowali nawet to jako ekran 2,5D a tu tylko szkło jest zaokrąglone. Technologia roku xD goście z samsunga albo lg jak by to zobaczyli to by chyba umarli ze śmiechu.
@Pirzu: Ja tam się nie czepiam już o tą cenę, zakładaj jaką chcesz, ale reklamując telefon do sprzedaży pisz jaki jest faktycznie, a nie kłamiesz tak jak producent. Wszystko To co napisał @Czipsu jest prawdą i wtedy twoja cena już nie wydaje się taka atrakcyjna
@vegaushp: Fakt, Doogee dużo nakręciło, ale w cenie 120 USD (a teraz będzie promocja na 100 USD) ten telefon nie ma żadnej konkurencji ;) Mimo tych niedoróbek korzysta się z niego naprawdę świetnie ;)
@Pirzu: Już nie chcę się bardzo czepiać opisu, ale chodzi mi właściwie tylko o ten aparat sony 13mp. Sam czekałem na ten telefon głównie ze względu na taki aparat przy tak niskiej cenie, ale strasznie się zawiodłem na producencie.
@ziabol17: wszystkie małe firmy z chin to niestety gowno.. Elephone czy doogee itp itd. Są telefony ok ale nigdy nie będą to dobrzy producenci. Ja wolę dopłacić do meizu czy xiaomi.
@vegaushp: Więcej chińskich marek pisze 2.5D, to u nich równa się zaokraglone szkło (krawędź) Aco do tego doodee valencia 2 to coś drogo kupiłeś, na telchinie w bazarku nówki z wyborem koloru idą po 450zł ,