Wpis z mikrobloga

@baRRets: nie, niska frekwencja nie jest spowodowana ważnością JOW, tylko brakiem jakichkolwiek informacji o nim i całym referendum, a Kukiz ma jeszcze parę innych ważnych postulatów, o których dowiesz się w czasie kampanii, która startuje jutro :)
@ex-03: Do odbiorników telewizyjnych i reszty mediów, pójdzie "odgórny" przykaz, że Kukiz nie zmobilizował odpowiednio wyborców. Zobaczysz zresztą, co się będzie działo od poniedziałku, jak "ruszy machina". Nie wiem, czy będzie co jeszcze zbierać.
@ex-03: Optymista z Ciebie. Staram się patrzyć pragmatycznie, co się dzieje wokół niego. Wynik referendum przeleje szale goryczy, niezależnie od winowajcy. Takie moje zdanie.
@ex-03: Pisałem już wyżej, mierna frekwencja zostanie przypisana tylko i wyłącznie Kukizowi. Nie licz na to, że ktoś zacznie obwiniać rząd, ze słabej promocji referendum. Wychodzisz z założenia, że ogłoszenie kilku ważnych postulatów, przykryje klapę referendum z głównym postulatem. Nikt o tym nie zapomni, a na pewno nie media głównego nurtu. Pożyjemy i zobaczymy, na czyją rację wyjdzie.