Wpis z mikrobloga

#telefony #samsung #lg #iphone #apple #xperia
Hej jaki telefon z nowych jest warty uwagi?

Rozważam budżetowe i w #!$%@? drogie.
1 Samsung galaxy s6 edge
2 lg g4
3 sony xperia z3 compact
4 iphone 5c / 5s

Jakieś rady? Fajnie jakby wypowiedzieli się użytkownicy tych tel.

Obecnie mam HTC 610 i to gówno juz tak zwolniło, że nie daje rady normalnie z niego korzystać chyba przez to, że został zalany.
  • 34
Podbijam pytanie, do puli dochodzi nexus 6, operuje max kwota 350f

iphone 6 mi sie nie podoba ale mam laptopa od appla i osx to bajka przy windows, tylko dzieki temu rozwazam iphone 5s - poniewaz mysle ze ios moze dobrze dzialac. Procz tego wszystkie inne wyumienione telefony bija ajfona na glowe parametrami i mozliwosciami min wielowatkowosc/ dzielenie ekranu na dwie rozne aplikacje.

Telefon bedzie wykorzystywany do yt,muzyki,robienia zdjec. Bateria musi wytrzymac
@Jacob: mi w 5s trzyma cos kolo 16h (i tyle wytrzyma pod warunkiem ze bedzie oryginalny)

bralbym iphone 6 za kilkanascie dni na Twoim meijscu albo jak masz hajs to 6s jakw yjdzie (9wrzesnia ejst premiera) i tydzien pzoniej beda sprzedawac 6s to 6 bedzie tansza neiznacznie

no i jak ams ziphone i maca to mozesz nie ruszac teelfonu tylko obierac rozmowy z kompa itd...

https://www.apple.com/osx/continuity/

no i poczekaj do 9
@Jacob: Ja, mam iPhone 5 i 6+ ale tego drugiego to w tych pieniazkach nie kupisz. Super sprawa, bo choc ekran duzy to bateria trzyma bardzo dlugo na 4G czy bluetooth. Rewelacja.
Ale jak mowia. Poczekaj 2 tygodnie i paredziesiat funtow mniej bedzie.
W iP 5 bateria po 2 latach do wymiany ale dalej dobry, szybki i bezkonfliktowy telefon.
HTC odpuscilem dawno. Pomyslalbym nad Nokia jeszcze. 930 lub nowszy jej nastepca.
@Jacob: polecam ci zwykłego s6, sam się zastanawiałem na edge i w końcu padło na s6, zawsze to trochę kasy w kieszeni. Miałem w rękach obydwa i edge nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, po prostu zwykły s6 z zagiętymi krawędziami, które w przeciwieństwie do tej z note edge są mniejsze i rzadko się przydają. Dodatkowo gorzej mi się trzymało edge, tak jakby mniej miejsca na rękę, ale to może tylko
@Jacob: Jak lubisz się bawić telefonem, modyfikować, dodawać jakieś funkcje to nie bierz iPhone. Jeśli cenisz sobie wolność w pobieraniu, przesyłaniu plików, bierz androida. iPhone jest dla tych ludzi, którzy chcą by telefon sprawnie i prosto działał, ale są w stanie zaakceptować restrykcje jakie ten wybór nakłada(po mojej rocznej przygodzie z iP4 nienawidzę iTunes).
Co do androidów - nakładki od Samsunga i LG mają mnóstwo funkcji, które naprawdę ułatwiają korzystanie z
@koob: Ja myślę że jeszcze nawet dłużej będzie musiał poczekać. Nowe iPhone'y zostaną pokazane 9 września, potem gdzieś za dwa tygodnie trafią do sprzedaży i potem z 3-4 tygodnie zanim pojawią się u nas (i spadną polskie ceny starych modeli). Co nie zmienia faktu, że warto poczekać.

No chyba że się mylę, to poprawcie mnie, ucieszyłoby mnie to zresztą bo sam planuję kupić iP6 jak spadnie cena.
@yUlek: ulala obszerna wypowiedź, dzięki za poświęcenie czasu. Otóż niestety albo stety nie mam już ochoty na zabawy z wgrywaniem oprogramowania, telefon ma działać i mieć aktualizacje od producenta.

@BrodatyBronek: cholera, przez was zacząłem się zastanawiać nad tym 6s, za 3 tyg będzie mnie na niego spokojnie stać...

@BrodatyBronek: hmm No nic trzeba będzie się przejść do jakiegoś sklepu i je obejrzeć na żywo kilka z wymienionych telefonów