Wpis z mikrobloga

Słuchajcie Mirki co mnie spotkało: razem z różowym ponieważ jesteśmy w 32 tygodniu #ciaza poszliśmy zrobić USG. Jako że to nasz pierwszy, to chcieliśmy mieć pamiątkę - USG 4D do tego nagrane na płycie. Przy okazji dowiedziałem się, że to prawdziwe #januszebiznesu bo za USG 4D (prywatnie) płaci się 220-270zł a do tego za samo wypalenie płytki (z nadrukiem i kolorową tekturową kopertą) płaci się dodatkowo 90CBL ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem z czego te płyty są - tytanu?

Ale nie o tym...

Otóż mieliśmy nadzieję zobaczyć twarz naszego smoka, ale on uparcie trzymał gardę niczym rasowy bokser i pokazał tylko trochę polika i oka. No i doszliśmy do wniosku dlaczego. Różowy czyta właśnie biografie Mike'a Tysona ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jako, że ja teraz jestem na etapie kończenia biografii Jobsa zasugerowałem, aby się może przesiadła na tą, bo skoro taki z niego bokser od tej książki to może i biznesmen wyrośnie. Albo dowolną inną... mamy jeszcze Disneya, Schwarzeneggera, Fergusona - jest w czym wybierać aby zapewnić mu "lepszy start". Z góry odrzuciliśmy tylko biografię Ozzy'ego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Więc mój różowy tak sobie myślał i myślał... i wymyślił, że może w takim razie poczyta z młodym Batmana bo on przecież też był bogaty, a do tego przystojny. Mam się bać? Jak jej powiedzieć, że chce podpisać na siebie wyrok?

A może jakieś inne pomysły, na dobrą książkę aby wrzucić go na dobre tory?

Zawołam, może będziecie mieli pomysły: #jakwytresowacsmoka #czytajzwykopem #ksiazki #komiks
  • 8