Wpis z mikrobloga

@piteeek: na wykopie można znaleźć ekspertów niemal w każdej dziedzinie. Niestety wraz z rozpoczęciem roku szkolnego trzeba poczekać z uzyskaniem odpowiedzi do ok. godz. 15:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ten_tego: strasznie mnie #!$%@?ą takie nielogiczne posunięcia postaci w filmach. i tu nie chodzi o to że ja na jego miejscu bym ją wydał policji tylko że postać nie miała ŻADNEGO powodu żeby tego nie robić, a ryzykowała życiem właściwie.
  • Odpowiedz
@3edcvfr4: ten film miał być chyba o tym, że czasami trzeba spróbować naprawić związek, ale to co ona #!$%@?ła to gruba, gruba przesada. No i poza tym jednym jedynym zwrotem, że


fabuła była tak prostolinijna i poszła po najmniejszej linii oporu, że bardziej się nie da. No, może poza

  • Odpowiedz
@Ten_tego: ona jest manipulantką, chciała go wrobić w morderstwo, świadomie i z premedytacją zniszczyła jego reputacje, zwichrowała na pewno mocno psychikę. może właśnie o to chodziło autorowi, że on już był taki wyniszczony psychicznie, że irracjonalnie został przy niej (syndrom sztokholmski - on był jej psychicznym zakładnikiem), a mi ciężko to pojąć, bo jestem ciężko stąpającym po ziemi człowiekiem i mam mało empatii do chorych psychicznie. No i zamordowała człowieka,
  • Odpowiedz
@Ten_tego: Ale w sumie przedstawił ciekawą i prawdopodobną historię i do tego momentu film generalnie mi się podobał. czasem się zastanawiam czy autorzy specjalnie nie wrzucają jakichś takich głupich zabiegów żeby rozkręcić gównoburze u widzów.
  • Odpowiedz
@3edcvfr4: jak dla mnie ta końcówka skopała ten film strasznie, wcześniej może bym dał mu te 7/10 bo jak mówię trochę to takie oczywiste było. Z tą końcówką jak dla mnie chodziło właśnie o to, że trzeba próbować ratować i naprawiać, ale totalnie Fincherowi to nie wyszło
  • Odpowiedz
  • 0
@3edcvfr4: on to zrobił pod publiczke. Moim zdaniem to pokazuje, ile jest w stanie poświęcić człowiek tylko po to, żeby inni myśleli o nim jak o osobie bez żadnej skazy.
  • Odpowiedz