Wpis z mikrobloga

Ja jebe, mam prośbę do was mirasy. mój różowy ostatnio przestała jeść mięso bo podobno niezdrowe, choroby, blablahblah. Próbuję ją prawilnie przekonać że mięso jeść trzeba właśnie żeby to zdrowie mieć, ale do niej nic nie dochodzi, wege propagandę silną otrzymała. Ale to skryta lewaczka, to się nie dziwię xD I co najgorsze zaczęła tak gotować i mówi że już nie zamierza mi więcej mięsa robić.

Więc prośba. Weźcie podrzućcie jakieś choroby czy powikłania które grożą wege ludziom (bo mi ich szkoda czasem). Ale tylko takie choroby na które zapadają tylko weganie! bo się wycwaniła i mówi, że anemię to każdy może mieć. Pomóżcie pliz ją przekonać, bo już chciałem sobie przyszłość z nią układać :/


#bekazwegetarian #bekazrozowychpaskow #lewackalogika
m.....1 - Ja jebe, mam prośbę do was mirasy. mój różowy ostatnio przestała jeść mięso...

źródło: comment_xxyiNcPsngLq4UPu5NMmFPtrRrSDZPFF.jpg

Pobierz
  • 55
@maciejbo1:

Próbuję ją prawilnie przekonać że mięso jeść trzeba właśnie żeby to zdrowie mieć, ale do niej nic nie dochodzi, wege propagandę silną otrzymała.


Ma zwyczajnie rację. Dieta wegetariańska jest zdrowsza.
Pozdrawia mięsożerca.
Rzecz w tym, że przy właściwie stosowanej diecie lakto-owo-wegetariańskiej (nie wegańskiej) ŻADNE choroby nie grożą


@xvovx: Wiesz dobrze dobrana dieta z mięsem też nie prowadzi do żadnych chorób. Wszystko jest kwestią diety. Wegańską zdaje się jest tylko nieco ciężej ułożyć.
Wiesz dobrze dobrana dieta z mięsem też nie prowadzi do żadnych chorób.


@NuGuns:

Oczywiście, że tak, ale na "diecie" ogólnej zazwyczaj nie trzeba się nawet zastanawiać czy czegoś nie brakuje - bo zawsze się gdzieś w jedzeniu wszystkie minerały i witaminy znajdą. Na diecie wegetariańskiej już trzeba na to chwilę poświęcić żeby na siebie samego problemów nie sprowadzić.
@maciejbo1: Przez tydzień nie jedz mięsa przy niej. Zasymuluj chorobę, gorączkę, osłabienie itp. Wezwij znajomego przebranego za lekarza na wizytę domową. Niech lekarz stwierdzi wymyśloną chorobę.