Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@pawelczixd: ustawą otyłości nie zniesiesz, poza tym produkty, które niby są zdrowe wcale takie nie są. Gdyby już wprowadzać zakazy to w ogóle soków bym nie dopuścił
@mentis: jasne ze nie, ale od czegos trzeba zaczac. niestety w tym wieku nie ma jeszcze mody na bycie fit. skonczyłem liceum dwa lata temu i sam wiem jak to wyglądało, poza kanapkami nie dało się kupić tam nic zdrowego. same batony, zupki chinskie (sic!), zapiekanki, czipsy, napoje gazowane itd
@pawelczixd: bo jakbyś chciał coś normalnego ugotować dzieciakom to musisz wszelkie możliwe sanepidy i inne gówna ogarnąć, dlatego te sklepiki ograniczają się do takich produktów, które nie robią problemów. Już nie wspominam o braku konkurencji i monopolu na daną szkołę.
@mentis: aha... spoko nie ma to jak jechać po babie którą wpakowali w niezłe szambo i ma gówno wspólnego z tym całym motłochem...

ona nie nadaje się do polityki i wielokrotnie pokazała, że nie nadaje się na premiera

poza tym ta wypowiedź jest nieprawdziwa, nie zabrała im żadnej pensji bo nie miała jak, chodziło o słodycze i inne gówna w sklepikach szkolnych, generalnie to ciekawi mnie czy ten jej niby program
@ImOut: nawet jak o 70% można się kłócić o to co uznaje się za podatek, to nie masz jak zaprzeczyć, że minimalnie ta wartość nie jest mniejsza od 50%. Połowa to #!$%@? dużo! I żeby to jeszcze szło na autostrady bezpłatne.