Wpis z mikrobloga

@grzeszna: O w #!$%@?, ja mam 8zł bez specjalnych znajomości, bez cefauek, na spontanie na umowę zlecenie. Pomoc przy realizacji zamówień na magazynie, lekka robota bez specjalnego targania kilogramów. Co do tematu, szczerze to nie miałbym honoru i godności człowieka pucować się z listem motywacyjnym za 6zł/h. Jednak jak wstawiają suchoklatesów na ochronę za 3zł to we wszystko uwierzę xD
Wygląda to tak, jakby ci gimnazjaliści którzy kiedyś robili fora z gigantycznymi regulaminami teraz założyli firmy i do wymagań wrzucali wszystko 'bo to wygląda bardziej profesjonalnie'.


@HalEmmerich: Dokładnie tak jest. Kiedyś rekrutowałem w takiej firmie "hehe, list motywacyjny i CV" do prostych prac, rotacja milion, firma mała. Pokazałem im, że odpowiednio przeprowadzając rozmowę kwalifikacyjną da się wyczuć pracownika bardziej, niż czytając list który zawsze można streścić "bo jesteście najlepszą firmą na
@grzeszna: Aż się odcinek "Ranczo" na myśl nasuwa. Czerepach pyta się chłopaka ile za robotę bierze (nie pamiętam jaką ale noszenie pudeł to nie było), a on mu na to "tak jak zwykle, 4 za godzinę". Czerepach mu odpowiedział "jak do jutra skończysz to dostaniesz nawet i 5 za godzinę!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda, że praca fizyczna nie za bardzo, bo w dobrej firmie od przeprowadzek